شناسه خبر: 6447 منتشر شده در مورخ: 1395/10/13 ساعت: 08:35 گروه: استان ها  
رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

راه‌اندازی کانون بسیج رسانه شهرهای دهدشت و گچساران تا 21 دی ماه

راه‌اندازی کانون بسیج رسانه شهرهای دهدشت و گچساران تا 21 دی ماه

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

 جناب سرهنگ قربانعلی حسن‌زاده  در نشست شورای قشر بسیج رسانه با اشاره به تشکیل بسیج رسانه در سال 92، گفت: بسیج رسانه در سال 92 راه‌اندازی شد و طی این مدت کانون بسیج رسانه بویراحمد تشکیل شده و تا روز 21 دی‌ماه کانون بسیج رسانه گچساران و دهدشت هم راه‌اندازی خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کانون بسیج رسانه گچساران فردا راه‌اندازی می‌شود و بسیج دهدشت تا روز 21 دی سالروز شهادت شهید رهبر و روز بسیج رسانه راه‌اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به سازماندهی 120 نفر از اصحاب رسانه استان گفت: نشست‌های مختلف بصیرتی و سیاسی، اردوهای مختلف، برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزش خبرنگاری و ... برای اصحاب رسانه استان برگزار شده است.

این مسئول با اشاره به فعال بودن 5 روزنامه، 54 رسانه مکتوب و 65 رسانه مجازی افزود: سایت‌های مجاز و غیر مجاز در این نشست مورد بررسی قرار می‌گیرند و در خصوص مجوز دار شدن این رسانه‌ها اقدامات لازم انجام می‌گیرد.

حسن‌زاده با بیان اینکه از همه طیف‌ها، جریان‌ها و سلیقه‌های مختلف در بسیج رسانه عضو هستند، افزود: بسیج رسانه استان در طول سال برنامه‌های اجرایی مختلفی از جمله جذب و سازماندهی نیروهای جدید را انجام می‌دهد که در طول سال سهمیه 30 تا 40 نفر را داریم که جذب کنیم.

رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های بسیج رسانه بیان کرد: امسال جشنواره ابوذر برگزار و 94 اثر هم به این جشنواره ارسال شد که آثار برگزیده مشخص و تجلیل شدند.

این مسئول عنوان کرد: 47 نفر از اصحاب رسانه در کلاس‌های خبرنگاری شرکت کردند، ضمن اینکه 100 درصد اردوهای بسیج رسانه، نشست‌های بصیرتی و... در سال جاری تشکیل شد.

وی با اشاره به جامعه هدف بسیج رسانه گفت: خبرنگاران، گزارشگران، فیلمبرداران، عکاسان، مستندسازان، کارشناسان و صاحبنظران رسانه‌ای، مدیران مسئول رسانه‌ها جامعه هدف بسیج رسانه هستند.

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه
به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1122 sec