شناسه خبر: 6375 منتشر شده در مورخ: 1395/10/9 ساعت: 11:24 گروه: زنجان  
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:

فتنه ۸۸ حاصل یک بخش از پروژه نفوذ بود/نباید به آمریکایی‌ها اعتماد داشته باشیم

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: ما نباید به هیچ وجه به آمریکایی‌ها اعتماد داشته باشیم چرا که ایستادگی مقتدارانه در مقابل آمریکا رمز پیروزی خواهد بود.

فتنه ۸۸ حاصل یک بخش از پروژه نفوذ بود/نباید به آمریکایی‌ها اعتماد داشته باشیم

به گزارش بسیج رسانه، سردار جهانبخش کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج رسانه زنجان با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه 9 دی و تبریک این روز به ملت شریف ایران اسلامی اظهار داشت: در رابطه با فتنه، مردم ما از بصیرت بسیار بالایی برخوردار هستند و در عمل نیز بصیرت خود را نشان دادند اما فتنه 88 ابعاد و زوایای مختلفی دارد که به برخی از آنها اشاره شده است.

وی افزود: فتنه 88 یک نمود ظاهری داشت و همه می‌دیدند فتنه گران به قانون پایبندند نبودند در حالی که خودشان قبل از انتخابات اعلام کردند که معتقد به قانون خواهند بود اما برخلاف گفته‌هایشان قانون را زیرپا گذاشتند و نظام را متهم به تقلب کردند در صورتی که 11 میلیون اختلاف رای وجود داشت.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به انتخابات سال 88 خاطرنشان کرد: فتنه‌گران آن حماسه 40 میلیونی که یک اقتدار برای نظام و ملت ایران بود را به ناامنی و اغتشاش تبدیل کرده در جهت تضعیف نظام گام برداشتند.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران دیکتاتور معابانه فشار می‌آوردند که انتخابات باید باطل بشود، گفت: آنها ظلم بزرگی در حق ملت ایران، نظام اسلامی، کشور و امام(ره) کردند و از طرف خسارات فراوان مادی و معنوی نیز متوجه کشور شد.

سردار کرمی با اشاره به حرمت شکنی فتنه‌گران نسبت به مقدسات اسلام ابراز کرد: آنها بیش از 7 ماه تنور فتنه در کشور گرم نگه داشتند و شعله‌ور ساختند که ظلم بزرگی در حق نظام و ملت ایران بود.

وی با یادآوری اقدامات پشت پرده فتنه‌گران اظهار داشت: برخی از این اقدامات بیان شده اما به برخی نیز به دلیل مصلحت کشور، انقلاب و نظام پرداخته نشده ‌و نباید ما از این فتنه بزرگ غافل شویم چرا که این فتنه خطرناک‌تر از جنگ تحمیلی بود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ادامه داد: در این فتنه مردم و مسئولان نطام به ویژه مقام معظم رهبری صبر و سعه صدر بالایی از خود نشان دادند اما فتنه‌گران دست بردار نبودند تا اینکه مردم در 9 دی پاسخ خوبی به فتنه‌گران دادند.

زوایای مختلف فتنه

وی با اظهار "فتنه زوایای مختلفی برای بررسی دارد" گفت: فتنه‌گران در آن مقطع بسیار حساس باعث شدند تا تحریمهای اقتصادی و فشارهای سیاسی علیه ایران بیشتر شود و آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در منطقه به برخی از اقدامات علیه کشورهای مسلمان دست بزنند.

سردار کرمی آغاز باج‌خواهی علیه مسائل هسته‌ای ایران را یکی از تاثیرات اقدامات فتنه‌گران دانست و عنوان کرد: در کل این فتنه هزینه سنگین مادی و معنوی را برای کشور، نطام مقدس جمهوری اسلامی و مردم تحمیل کردند.

وی با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری در مورد اینکه فتنه خط قرمز ماست، تصریح کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در صحنه هستند و هر فتنه‌ای که دشمنان در هر نقطه‌ای از جمهوری اسلامی بخواهند به راه بیندازند را خنثی خواهند ساخت.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه رسانه‌ها، نخبگان و مسئولان باید ابعاد مختلف فتنه 88 را برای مردم تبیین کنند، خاطرنشان کرد: برخی از اصحاب فتنه دنبال این هستند تا فتنه‌گران را تبرئه کنند در حالی که آن فتنه به واقع فتنه خطرناکی بود و از طرفی مردم در حماسه 9 دی پاسخ خود را داده‌اند.

ریشه اصلی فتنه

وی در پاسخ به نظر عده‌ای که می‌گویند فتنه تمام شده و انقلاب از آن رهایی یافته است، گفت: ریشه اصلی فتنه در جهان آمریکا و صهیونیست‌ها هستند، اینها در کشورهای مختلف و در جمهوری اسلامی تعدادی فتنه‌گر را برای اقدامات خود آماده می‌کنند که نمونه‌های آن را در کشورهای مختلف منطقه مشاهده می‌کنیم.

سردار کرمی با اشاره به اقدامات فتنه‌انگیز آمریکا و رژیم صهیونیستی در بحرین، یمن، سوریه، فلسطین و سایر کشورهای اسلامی عنوان کرد: فتنه‌گران در ایران نیز به صورت میدانی طرحهای آمریکا و رژیم صهیونیستی را اجرا کردند که به لطف خداوند این فتنه توسط مردم خنثی شد.

وی با بیان اینکه فتنه 88 حاصل یک بخش از پروژه نفوذ بود، افزود: کسانی که در مقابل نظام، انقلاب، ولایت و ملت ایستادند و فتنه‌گری کردند حاصل پروژه نفوذ دشمن هستند که به این افراد نفوذ کرده بودند و سناریوی خود را توسط این افراد اجرا کردند.

امتحان خواص

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری در مورد اینکه برخی خواص در این امتحان مردود شدند، اضافه کرد: برخی از این فتنه‌گران اکنون نیز بر فتنه‌گری خود اصرار می‌ورزند.

وی با اشاره به اعتماد و اصرار برخی از خواص در داخل کشور به آمریکا اظهار داشت: آمریکا جنایت‌های زیادی را در دنیا و به ویژه در جهان اسلام و در سوریه، فلسطین، عراق، یمن، بحرین، افغانستان و سایر کشورها مرتکب شده و روز به روز نیز بر جنایت‌ها و حمایت‌های خود از تروریست‌ها افزوده‌ است حال با این همه جنایت چطور می‌شود عده‌ای باز به آمریکا اعتماد دارند.

سردار کرمی بیان کرد: اگر به آمریکا اعتماد کنیم به منزله تایید همه جنایت‌های آمریکا و صهیونیست‌ها در منطقه است و از طرفی باید دقت شود که اینها دست بردار نخواهند بود.

وی گفت: اگر ما این دشمنی‌ها را نمی‌دیدیم امکان فریب خوردن وجود داشت اما ما امروز جنایت‌های آنها را به صورت رسمی در همه کشورها می‌بینیم، اینکه حضرت امام(ره) لقب شیطان بزرگ را برای آمریکا به کار برده به دلیل غیرقابل اعتماد بودن آمریکاست.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه آمریکایی‌ها تا حد توان خود علیه اسلام، انقلاب و ایران اقدامات خصمانه‌ای انجام دادند، ابراز کرد: آمریکایی‌ها در همه اقدامات خود علیه انقلاب اسلامی شکست را تجربه کردند.

وی با اشاره به توصیه قرآن کریم بر نپذیرفتن سلطه کفار توسط مسلمانان تصریح کرد: ما نباید به هیچ وجه به آمریکایی‌ها اعتماد داشته باشیم چرا که ایستادگی مقتدارانه در مقابل آمریکا رمز پیروزی خواهد بود.

حماسه 9 دی

سردار کرمی با اشاره به حماسه 9 دی گفت: حماسه 9 دی همانند فتح مکه و پیروزی انقلاب اسلامی شیرین بود، این طور باید  گفت که این حماسه انقلاب دیگر و مشت محکم بر دهان استکبار، زورگویان عالم و راس آنها آمریکا بود.

وی با بیان اینکه این ملت در روز 9 دی بصیرت خود را نشان دادند، یادآور شد: عشق به ولایت و تجدید میثاق با ولایت در این روز به نمایش گذاشته شد که پیامهایی را در پی داشت و آن اینکه این ملت زیر بار ظلم نخواهد رفت و پای بند به ارزشهای انقلاب و مطیع امر ولایت است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان دفاع از عاشورا را از دیگر پیامهای حماسه 9 دی دانست و تاکید کرد: مرم با بصیرت ایران اسلامی با  حماسه 9 دی نشان دادند که هیچ فرصتی به فتنه‌گران نخواهند داد.

وی فتنه 88 را بسیار خطرناک توصیف کرد و اضافه کرد: در مقابل حماسه 9 دی قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان ثابت کرد و تمام نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد.

انتهای پیام/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0858 sec