شناسه خبر: 6374 منتشر شده در مورخ: 1395/10/9 ساعت: 10:28 گروه: استان ها  
مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویر احمد

نهم دی ماه تجلی اراده مردم در برابر عروسک های بازی خورده غرب بود

مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: نهم دی ماه تجلی اراده مردم به پا خواسته ای است که در برابر ایادی شیطان و عروسک های بازی خورده غرب به پا خواسته اند.

نهم دی ماه تجلی اراده مردم در برابر عروسک های بازی خورده غرب بود

به گزارش بسیج رسانه کهگیلویه و بویر احمد، قربانعلی حسن زاده مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویر احمد با داشتن بیش از 150 عضو فعال در عرصه رسانه و بزرگترین تشکل غیر انتفاعی همچون گذشته همواره در دفاع از آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و پیروی از معنویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای تا پای جان و آخرین نفس در صحنه حضور داشته و ایستادگی خواهیم کرد.

مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویر احمد افزود:نهم دی ماه تجلی اراده مردم به پا خواسته ای است که در برابر ایادی شیطان و عروسک های بازی خورده غرب به پا خواسته اند، و بعد از گذشت 7 سال از حماسه نهم دی ماه با الهام از آموزه های بزرگ و الهام بخش نهم دی و بر افراشته نمودن پرچم بصیرت و حرکت در مدار ولایت فقیه در هر زمان ومکان اجازه نخواهند داد که عناصر داخلی و خارجی فتنه 88 و مزدوران آنان بتوانند فرصت دوباره برای ایجاد فتنه ای شیطانی و بر اندازانه خود را بیابند.

سرهنگ حسن زاده تصریح کرد:اصحاب رسانه بسیجی ولایت مدار استان سراسر شیعه اعلام می کنیم که مردم انقلابی و هوشیار ایران تنها دل در گروی اسلام و رهبری دارند و با هیچکس عهد و پیمان ابدی نبسته اند و به فضل الهی تحت ولایت و زعامت رهبر و مولای بصیر و شجاع خود حضرت امام خامنه ای پر شتاب تر از گذشته سیر پیشرفت، تعالی و حرکت برای تمدن سازی نوین اسلامی را تداوم خواهند بخشید.

وی افزود:ملت ایران پیروز واقعی در فتنه 88 بودند و حماسه نهم دی ماه عامل سبقت مردم از خواص و نخبگان جامعه بود. وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به پاس خون شهدای عزیزمان به عنوان یک عبر قدرت در جهان به شمار می رود یادآور شد:جنگ تحمیلی، ترور های دهه 60، تحریم اقتصادی، جنگ نرم و فتنه 88 از پاز ل های دشمن برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است که تمام آنها با آگاهی بخشی امام خمینی (ره) و نایب بر حقش امام خامنه ای و همچنین هوشیاری،بصیرت و حضور آگاهانه ملت ولایتمدار و شهید پرور ناکام مانده است.

مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویر احمد خاطر نشان کرد:ضمن تقدیر از مردم عزیز و با بصیرت و ولایتمدار، اصحاب رسانه استان همگام با مردم با شرکت در مراسم گرامیداشت نهم دی در پاسداری از حریم ولایت و رهبری تاکید می کنیم و اعلام میدارم رمز پیروزی ما در برابر هجمه دشمنان تابعیت از ولایت و رهبری است.

وی افزود:باید گفت فتنه گران 88 و انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی(ص) و امام امت حضرت امام خامنه ای خیانت کردن.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0806 sec