شناسه خبر: 6369 منتشر شده در مورخ: 1395/10/9 ساعت: 07:54 گروه: استان ها  
مسئول عقیدتی نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج یاسوج:

حماسه 9 دی اثبات پیوند میان مردم و ولایت فقیه بود

حماسه 9 دی اثبات پیوند میان مردم و ولایت فقیه بود

به گزارش بسیج رسانه یاسوج، نشست روشنگری خواهران بسیجی در حوزه مقاومت صدیقه اطهر(س) یاسوج برگزار شد.

لطف‌الله جوزاریان در این نشست با اشاره به حماسه نهم دی ماه سال 88، این اتفاق بزرگ را نتیجه اتحاد، وحدت و همدلی مردم با مقام معظم رهبری عنوان کرد.

مسئول عقیدتی و سیاسی نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج یاسوج با بیان اینکه مردم ایران در این روز حرف خود را با عمل ثابت کردند، افزود: این مردم یک بار دیگر با حضور در صحنه از ولایت فقیه پشتیبانی کرده و پوزه دشمن را به خاک مالیدند.

وی، حادثه بی‌نظیر نهم دی ماه 88 را نتیجه قدرت فکری و بصیرت بالای مردم دانست و یادآور شد: این پیروزی بزرگ در سایه اطاعت از رهبری فرزانه و با حمایت دست قدرتمند خداوند یک بار دیگر به نام ملت ایران رقم خورد.

این مسئول، ادامه داد: همراهی و حماسه بزرگ نهم دی نشان داد ملت همیشه بیدار ایران با بصیرت و تابع و ولایت فقیه بوده و هر جا لازم باشد برای دفاع از ارزش‌ها، ناموس و پشتیبانی از ولی فقیه از مال و جان خود خواهند گذشت.

جوزاریان، حادثه نهم دی ماه فتنه ای شوم توسط دشمن عنوان کرد و بیان داشت: مقام معظم رهبری بارها بر این موضوع تاکید داشته و حادثه 9 دی را فتنه اعلام کرده‌اند اما جای تعجب دارد که هنوز برخی لجاجت کرده و می‌گویند: «فتنه نبوده است».

مسئول عقیدتی و سیاسی نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج یاسوج، حماسه 9 دی را یوم الله دیگر دانست و با تاکید بر گرامیداشت یاد و خاطره این روز، تصریح کرد: باید این روز بزرگ گرامی داشته و ماندگار شود.

وی محور اصلی و موفقیت در چنین اتفاقاتی را مردم بیان کرد و گفت: هر جا مردم پای کار آمده و حمایت کرده‌اند پیروز بوده‌ایم ضمن اینکه مردم ما همیشه در صحنه بوده و از ولایت فقیه پشتیبانی کرده‌اند.

وی بر حضور و شرکت همه مردم به خصوص بسیجیان در مراسم بزرگداشت نهم دی ماه  تاکید کرد و افزود: مردم عنصر اصلی خلق این حماسه بودند و لازم است بزرگداشت آن نیز با حضور و شرکت آنها باشد.

جوزاریان، نهم دی ماه را از روزهای مهم و ماندگار در تاریخ ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: حماسه نهم دی پیوند میان مردم و ولایت فقیه بود که به خوبی به اثبات رسید و نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0904 sec