شناسه خبر: 6272 منتشر شده در مورخ: 1395/10/3 ساعت: 12:50 گروه: بوشهر  
مسئول بسیج رسانه استان بوشهر خبر داد:

ارسال 240 اثر رسانه‌ای به دبیرخانه جشنواره ابوذر استان بوشهر

مسئول بسیج رسانه استان بوشهرگفت: بیش از ۲۴۰ اثر در بخش یادداشت، خبر، مصاحبه، گزارش و عکس به دبیرخانه جشنواره ابوذر استان بوشهر ارسال شده است.

ارسال 240 اثر رسانه‌ای به دبیرخانه جشنواره ابوذر استان بوشهر

به گزارش بسیج رسانه بوشهر: عبدالله نجفی ظهر امروز در نشست بررسی آثار جشنواره ابوذر استان بوشهر با بیان اینکه این جشنواره نقش مهمی در نشان دادن  توانمندی رسانه‌های استان بوشهر در عرصه‌های مختلف دارد اظهار داشت: در راستای ارتقاء سطح کیفی تولیدات رسانه‌ای، سازمان بسیج رسانه استان بوشهر، دومین جشنواره رسانه ای ابوذر را طرح ریزی و اجرا کرده است.

وی از اجرای اختتامیه این جشنواره خبرداد و تصریح کرد:  اختتامیه این جشنواره روز دوشنبه 6 دی ماه با حضور نوباوه مدیر مسئول روزنامه عصر ایرانیان در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌شود.

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به ارسال 240 اثر به جشنواره ابوذر استان بوشهر تصریح کرد:  با توجه به زمان محدود در نظر گرفته شده، بیش از 240 اثر در بخش یادداشت، خبر، مصاحبه، گزارش و عکس به دبیرخانه این جشنواره ارسال  شده است.

نجفی بیان کرد: پس از بررسی در کمیته علمی تخصصی جشنواره که وظیفه داوری را برعهده دارد، نفرات برگزیده مشخص شده است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد رقابت، شور و نشاط و تاثیرگزاری رسانه‌ها در آگاهی بخشی به مردم در جامعه  و ارتقاء سطح کیفی رسانه‌ها از محاسن برگزاری جشنواره‌های رسانه‌ای است که در اولویت‌های برنامه‌های سازمان بسیج رسانه است.

انتهای پیام/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0944 sec