شناسه خبر: 6220 منتشر شده در مورخ: 1395/9/29 ساعت: 07:59 گروه: اخبار  
رئیس سازمان بسیج رسانه در دیدار با خانواده جانباز خبرنگار:

کشورمان با جانبازی ایثارگران به آرامش رسید

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در دیدار با خانواده جانباز خبرنگار یدالله وزیری گفت: ادب و احترام به سمت جانبازان از اولویت‌های هر فرد مسلمانی است چرا که امنیت و آرامش امروز حاصل ایثارگری جانبازان و صبر و بردباری خانواده های آنان است.

کشورمان با جانبازی ایثارگران به آرامش رسید

به گزارش بسیج رسانه، رئیس سازمان بسیج رسانه به مناسبت هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم (ص) با حضور در منزل یدالله وزیری جانباز دفاع مقدس در فضای صمیمی دیدار و تجلیل و قدردانی نمودند.

به گزارش خبرنگار ما مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه به همراه جمعی از مسئولین سازمان بسیج رسانه با حضور در منزل جانباز هنرمند که خبرنگار و عکاس روزنامه کیهان در دفاع مقدس می باشد عیادت و دیدار کرد. 

رئیس سازمان بسیج رسانه خاطرنشان کرد، ادب و احترام به سمت جانبازان از اولویت‌های هر فرد مسلمانی است چرا که امنیت و آرامش امروز حاصل ایثارگری جانبازان و صبر و بردباری خانواده های آنان دارند وی ضمن خسته نباشید به خانواده جانباز یدالله وزیری اظهار داشت شما به خاطر کسب رضای خدا از حق خویش گذشتید و تمام سختی ها را تحمل کردید؛ این مقام ارزش والایی است که خداوند متعال توفیق شما کرده است. 

وی ضمن تجلیل از خدمات صبورانه همسر مکرمه ایشان افزود: از آنان به عنوان زینب های دوران یاد کرده و آنان را نمونه الهام بخش بزرگی برای زوج های جوان خطاب نمود.

 

 

 

انتهای خبر/

 
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1045 sec