شناسه خبر: 5981 منتشر شده در مورخ: 1395/8/19 ساعت: 16:55 گروه: اخبار  
واعظی در بازدید از غرفه بسیج رسانه:

شبکه ملی به زودی در سراسر کشور راه اندازی می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هفته گذشته جلسه ای در قم که به عنوان مرکز تولید محتوی دینی در کشور مطرح است، برگزار گردید و وزارت ارتباطات تجهیزات و دیتا سنتر های لازم را در این استان راه اندازی کردیم، تا مردم ما در سراسر کشور بتوانند از شبکه ملی ارتباطات با قیمت بسیار پایین استفاده نمایند.

شبکه ملی به زودی در سراسر کشور راه اندازی می شود

 

به گزارش بسیج رسانه، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دقایقی پیش در چهارمین روز از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات از غرفه بسیج رسانه بازدید کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه این بازید گفت: حاشیه های که در خصوص فضای مجازی تلگرام وجود دارد به ما مرتبط نیست، سیاست های ما مشخص است. در حال راه اندازی شبکه های  ملی هستیم. 

 

وی افزود: بعد از 14 سال تاخیر در راه اندازی شبکه ملی ارتباطات امسال، فاز اول این شبکه  راه اندازی شد و خوشبختانه در این زمینه  همکاری بسیارخوبی در زمینه تولید محتوی انجام شده است.

 

واعظی تصریح کرد: هفته گذشته  جلسه ای در قم که به عنوان مرکز تولید محتوی دینی در کشور مطرح است، برگزار گردید و وزارت ارتباطات تجهیزات و دیتا سنتر های لازم را در این استان راه اندازی کردیم، تا مردم ما در سراسر کشور بتوانند از شبکه ملی ارتباطات با قیمت بسیار پایین استفاده نمایند.
 
انتهای پیام/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0384 sec