شناسه خبر: 5979 منتشر شده در مورخ: 1395/8/19 ساعت: 16:13 گروه: اخبار  
نقوی حسینی در غرفه بسیج رسانه:

بسیج رسانه باید بوسیله مجلس تقویت شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تقویت روحیه بسیجی در رسانه ها امری ضروریست و برای رسیدن به این امر مهم، بسیج رسانه باید توسط مجلس و نهاد های دیگر حمایت شود.

بسیج رسانه باید بوسیله مجلس تقویت شود

 

به گزارش بسیج رسانه، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ضمن بازدید از غرفه بسیج رسانه در گفت و گو با خبرنگار این سازمان گفت: حفظ روحیات بسیجی و ترویج فرهنگ بسیجی بین رسانه بسیار ضروریست که باید حمایت شود.

وی افزود: بسیج رسانه می تواند با تقویت فرهنگ غنی بسیجی رسانه ها را به مسیرهای درست هدایت کند چرا که رسالت اصلی رسانه ها آگاهی دادن درست، صادق و شفاف به مردم و انتقال آن به مسئولین است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با بیان این مطلب که رسانه ها نباید حزبی و جناحی به مسائل نگاه کنند گفت: اگر رسانه ها به درستی وظیفه خود را انجام دهند بدون شک هیچگونه مشکلی روی زمین نمی ماند.

نقوی ادامه داد: پیاده روی اربعین یکی از زیباترین حماسه هایی است که ملت ایران به همراه سایر ملت های مسلمان خلق می کند و نمونه بارز همرنگی و اتحاد است. اتحادی که دشمنان اسلام را به لرزه می اندازد و بسیار قابل تحسین است.

انتهای پیام/

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.2582 sec