شناسه خبر: 5936 منتشر شده در مورخ: 1395/8/13 ساعت: 15:24 گروه: بوشهر  
مسؤول تعلیم و تربیت بسیج رسانه استان بوشهر:

جشنواره رسانه‌ای ابوذر، کارگاه رشد و تعالی علمی اصحاب رسانه است

مسؤول تعلیم و تربیت بسیج رسانه استان بوشهر گفت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر کارگاه گسترده رشد و تعالی علمی و عملی اصحاب رسانه است. حجت‌الاسلام محمد محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پیشرفت ابزار، نوع نگارش، تحلیل و تجزیه، کیفیت خبرسازی و افزایش سطح دانش و آگاهی جامعه، فعالیت حرفه‌ای و حضور در دنیای گسترده و پیچیده رسانه بسیار سخت و طاقت فرساست.

جشنواره رسانه‌ای ابوذر، کارگاه رشد و تعالی علمی اصحاب رسانه است

به گزارش بسیج رسانه  بوشهر، مسؤول تعلیم و تربیت بسیج رسانه استان بوشهر گفت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر کارگاه گسترده رشد و تعالی علمی و عملی اصحاب رسانه است.

حجت‌الاسلام محمد محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پیشرفت ابزار، نوع نگارش، تحلیل و تجزیه، کیفیت خبرسازی و افزایش سطح دانش و آگاهی جامعه، فعالیت حرفه‌ای و حضور در دنیای گسترده و پیچیده رسانه بسیار سخت و طاقت فرساست.

مسؤول تعلیم و تربیت بسیج رسانه استان بوشهر اضافه کرد: با این شرایط، روزانه شاهد ایجاد روزنه‌های جدیدی در این مسیر پر خم و پیچ و در عین حال مهیج هستیم که نوع برخورد رسانه‌ها می‌تواند در سمت دهی افکار عمومی موثر باشد.

 
امام جمعه کاکی اضافه کرد: سازمان بسیج رسانه با وجود سابقه کوتاه و کمتر از چهار سال در عرصه سازماندهی عرصه خبرنگاری در استان بوشهر، گام‌های بلندی در تببین ارزش‌های ناب نظام و اطلاع‌رسانی خدمات نظام به مردم توسط اعضاء آن انجام شده که تأثرهای مناسبی را بر افکار عمومی استان گذاشته است.
 
وی ادامه داد: برگزاری جشنواره‌هایی مانند ابوذر نیز حاصل تلاش‌های این سازمان برای معرفی قابلیت‌های فعالیت‌های رسانه‌ای در استان بوشهر است که نشان می‌دهد که این چنین جشنواره‌های پرمغز، آینده‌پژوه و در مراحلی کارگاهی و بعضاً عملیاتی و تمرینی به چه میزان برای استان ضرورت دارد.
 
محمدی ادامه داد: باید این فرصت‌ها را قدر شناخت و با حضور حداکثری و استفاده بهینه زمینه تکرار در بلندای تکامل را فراهم کرد.
 
وی از اصحاب رسانه خواست تا با مشارکت مسؤولانه و تأثیرگذار و در صورت لزوم همکاری کامل و جامع در همه زمینه‌ها برای برگزاری همچنین نشست علمی و کاربردی فعالیت داشته باشند.
 
امام جمعه کاکی یادآور شد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر کارگاه گسترده رشد و تعالی علمی و عملی اصحاب رسانه است که از همه دست اندرکاران برگزاری این مراسم تقدیر می‌شود.
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1250 sec