شناسه خبر: 5095 منتشر شده در مورخ: 1395/4/10 ساعت: 14:56 گروه: استان ها  

روز قدس؛ جلوه روح و روانِ مسلمین جهان

فلسطین مسئله اصلی جهان است و آتش‎پراکنی رژیم صهیونیستی به اطراف خود تاثیری در سوختن نهائی آن ندارد.

روز قدس؛ جلوه روح و روانِ مسلمین جهان

به گزارش بسیج رسانه، فلسطین مسئله اصلی جهان است و آتش‎پراکنی رژیم صهیونیستی به اطراف خود تاثیری در سوختن نهائی آن ندارد.

تردیدی وجود ندارد که اسرائیل باید از بین برود. عادی‎سازی روابط و رفع خصومت با بعضی ایادی سرسپرده و فاقد تدبیر منطقه، ایجاد مانع برای زندگی اجتماعی مسلمانان الی‎الخصوص شیعیان جنگ‎های نیابتی، تقویت گروه‎های تروریستی تکفیری و سلفی توسط رژیم جعلی و جلاد صهیونیستی حاصلی را در پی ندارد.

به تعبیر قرآن مجید یکی از انواع یاری و کمک‎هایی که نصیب صف رزمندگان می‎گردد به اشتباه انداختن کافران در محاسباتشان می‎باشد.

در همین‎جا مصداق آن هویداست و آشکار این همه آتش‎افروزی حاصلی به جز تولید و تقویت مقاومت و ایستادگی در بین صفوف مسلمین ندارد و درست این همان اشتباه محاسباتی صهیونیست رژیم ننگین صهیونیستی می‎باشد.

رژیم صهیونیستی باید با دست و دل و زبان خود اقرار و اعتراف نماید که فلسطین مهمترین بلاد از سرزمین اسلامی است و جزئی جدائی‎ناپذیر از حکومت اسلامی که انبیاء الهی و ائمه معصومین(ع) آنرا پی‎ریزی نموده‎اند و استمرار دامنه ولایت آنها در عصر حاضر توسط معمار کبیر و مطلع به اوضاع زمان پایه‎گذاری شده و توسط نایب بر حق ایشان حضرت امام خامنه‎ای در حال جوشش و استمرار است و هر روز دریا دریا خون غیرت دینی، ایثار و فداکاری به تمام رگ‎های بشریت جاری می سازد.

چیزی که در روز قدس ظهور و نمود پیدا می‎کند تنها جسم و تن مسلمین سراسر دنیا نیست بلکه روح و روان و اندیشه آنهاست. همین مورد اخیر چیزی که سال‎های سال تا به نابودی کشاندن ظلم و ستم ادامه خواهد داشت و دست از سر آنها بر نمی‎دارد و در این بین تکلیف فعالان عرصه هنر و فرهنگ، تولید آثار هنری فاخر با موضوعات و چالش‎های گریبانگیر مسلمین و مظلومین ستمدیده سراسر دنیا و نمایاندن چهره واقعی ظلم، تزویر، تکبر و خودبزرگ‎بینی متعرضین می‎باشد.

 

انتهای پیام/

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1017 sec