شناسه خبر: 50550 منتشر شده در مورخ: 1397/11/1 ساعت: 10:45 گروه: استان ها  
فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه:

شعار جوانگرایی باید به عمل تبدیل شود

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: جوانگرایی یک شعار است که باید به عمل تبدیل شود چون فکر و اندیشه جوان پیشرفت و اقتدار کشور را رقم می‌زند.

شعار جوانگرایی باید به عمل تبدیل شود

به گزارش بسیج رسانه، به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه سردار پاسداربهمن ریحانی، اظهار داشت: توصیه مقام معظم رهبری در بهره‌گیری از جوانان یک ریشه تاریخی و مذهبی دارد که در صدر اسلام نیز پیامبر اکرم(ص) توجه بسیاری به اندیشه، نبوغ و حرارت کاری جوانان داشت و بسیاری از کارها را به جوانان می‌سپرد.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: در جمهوری اسلامی جوانان همواره به پیروزی‌ها و افتخارات بسیاری دست یافته‌اند و اقتدار نظام و انقلاب در طول 40 سال را جوانان رقم زده‌اند.

 

وی با بیان اینکه جوانان در صحنه‌های مختلف انقلاب پیشرو و پرچمدار بوده‌اند، بیان کرد: جوانان انقلابی در دوران دفاع مقدس همواره در صف اول دفاع از اسلام و انقلاب بوده و شهدای بسیاری را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده و شور و حرارت شهدای جوان به خوبی قابل مشاهده است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: شعار جوانگرایی که توصیه موکد مقام معظم رهبری است باید در کشور عملی شود و مسئولیت و کارها را به جوانان سپرد چون فکر جوان است که می‌تواند رشد و پیشرفت و افتخار و اقتدار کشور را رقم بزند.

 

وی خاطرنشان کرد: جوانان ما در میادین و المپیادهای مختلف علمی و ورزشی افتخارات بسیاری را برای کشور به ارمغان آورده‌اند و باید از این شور و حرارت در کارهای مهم نیز استفاده شود زیرا جوان اهل مصلحت اندیشی و محافظه کاری نیست و براساس روحیه جهادی و انقلابی خود تلاش و همت مضاعف خواهد داشت.

 

ریحانی گفت: استفاده از تجربه نیز یک کار عقلانی است و امیرمومنان(ع) به آن سفارش کرده است و باید از تجربیات بزرگان کشور استفاده و برخی از مسئولیت‌های خاص را به آنها محول کرد، اما به صورت کلی باید به جوانان میدان داد که حتی اگر اشتباه کنند پایه‌ای محکم برای پیروزی‌های آینده نظام و انقلاب شکل می‌گیرد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7054 sec