شناسه خبر: 50548 منتشر شده در مورخ: 1397/11/1 ساعت: 12:03 گروه: استان ها  
پیش از ظهر امروز؛

آیین معرفی و امضای کتاب" سرباز کوچک امام"؛ برگزار شد

آیین معرفی و امضای کتاب" سرباز کوچک امام" با حضور نویسنده کتاب و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه در محل سالن جلسان کتابخانه امیر کبیر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه ، پیش از ظهر امروز مهدی طهانیان نویسنده کتاب سرباز کوچک  در آیین معرفی و امضای کتاب " سرباز کوچک امام" در محل سالن جلسات کتابخانه  امیر کبیر، اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس نوجوانی بیش نبودم عشق امام در ما ایجاد شد و در آن زمان با تشکیل سپاه وپس از آن که  بسیج شکل گرفت و من وارد بسیج شدم و در کنار درس و خانواده بسیج تمام زندگی ام شد.

 

 این نویسنده حوزه دفاع مقدس با بیان اینکه اگر چه دشمنان هم اکنون واقعیت های انفلاب را تحریف کرده بود و می خواستند حضور نوجوانان را خلاف قواتین بشری جلوه دهند که نوجوانان برای حضور در جبهه فریب خورده  اند؛ افزود: اما واقعبت آن است که عشق به اسلام و آرمانهای انقلاب سبب شد ما به جبهه برویم.

 

 

طهانیان با بیان اینکه علی الرغم مخالفت هایی که با حضورم برای در جببه بود، اما من در سال 61به جبهه رفته و  عملیات فتح المبین شرکت کردم و پس از پایان آن تصمیم گرفتم بمانم پس از آن در عملیات بیت المقدس که در 10 اردبیهشت سال 61 شروع شد حضور یافتم و در این عملیات به اسارت نیروهای بعثی در آمدم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6168 sec