شناسه خبر: 50543 منتشر شده در مورخ: 1397/10/30 ساعت: 10:40 گروه: استان ها  
سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان:

دستگیری خبرنگار پرس تی وی، شکست دشمن را در چهله انقلاب فریاد زد

سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان در پی دستگیری خانم هاشمی، خبرنگار مسلمان شبکه پرس تی وی بیانیه ای را صادر کرد.

دستگیری خبرنگار پرس تی وی، شکست دشمن را در چهله انقلاب فریاد زد

به گزارش بسیج رسانه، سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان در پی دستگیری خانم هاشمی، خبرنگار مسلمان شبکه پرس تی وی بیانیه ای را صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

امروز لیبرال دموکراسی آمرکیا در دنیا مفتضح شده است و به همین دلیل است که آمریکا با وجود قدرت اتمی و تکنولوژی پیشرفته و توانایی‌های مالی فراوان در دنیا شکست خورده است.(امام خامنه ای مدظله العالی)

 

خانم مرضیه هاشمی خبرنگار سرشناس ایرانی شبکه خبری پرس تی وی توسط اف بی آی  در شرایطی دستگیر شده است  که رفتار خشونت آمیز و تحقیر کننده با ایشان مصداق کامل دستگیری خودسرانه، شکنجه،  نقض آشکار آزادی بیان و عقیده است.

 

کشوری خون‌خواری همچون آمریکا که با قدرت رسانه و ریاکاری هایش، تلاش دارد چهره خود را در جهان خوب جلوه دهد به یقین خبرنگارانی همچون خانم هاشمی را که فانوس به دست در پی روشنگری جهان است تحمل نخواهد کرد.

 

امروز قدرت نرم جمهوری اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی اش به حدی رسیده که دشمن دیگر تاب و تحمل ندارد و اینگونه با دستگیری خبرنگاران خود را رسوا می کند.

 

دستگیری خبرنگار پرس تی وی، خلنم مرضیه هاشمی گواهی بر این مدعاست که دشمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شکست را باور کرده است.

 

در پایان سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان ضمن محکومیت بازداشت خبرنگار زن شبکه پرس تی وی، خانم مرضیه هاشمی اعلام می دارد که مسیر انقلاب و زوال استکبار همچنان ادامه دارد.

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7061 sec