شناسه خبر: 50542 منتشر شده در مورخ: 1397/10/20 ساعت: 13:58 گروه: قزوین  
سردار نقدی در اختتامیه جشنواره ابوذر استان قزوین:

ایران در ۴۰ سالگی خود در اوج اقتدار است/ انقلاب اسلامی سنگرهای کلیدی جهان را فتح کرده

ایران در ۴۰ سالگی خود در اوج اقتدار است/ انقلاب اسلامی سنگرهای کلیدی جهان را فتح کرده

سردار محمدرضا نقدی ظهر پنج شنبه ۲۰ دی ماه در مراسم اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر که در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: عظمت رسیدن انقلاب به ۴۰سالگی به اندازه خود انقلاب اهمیت دارد، چراکه حفظ پیروزی از به دست آوردن آن مهمتر و سخت تر است. در تاریخ ثبت شده که هیچ انقلابی نتوانست پس از چندسال دوام بیاورد و بسیاری هم در همان اوایل پیروزی به انحراف کشیده شده و از بین رفتند اما امروز ما انقلابی داریم که بر تمام مبانی و اصول ایستاده است. 

این مقام مسئول بیان کرد: باید ۴۰سالگی انقلاب را به بزرگی جشن بگیریم، چراکه انقلاب اسلامی در حالی به ۴۰سالگی رسیده است که در اوج و اقتدار است. مهمترین و بزرگترین دستاوردهای انقلاب به طور کامل و بدون نقض حفظ شده است؛ ما امروز آزادترین و مستقل ترین کشور در دنیا هستیم. مردم سالاری بی نظیر در جمهوری اسلامی حاکم است چراکه تمام امور و اداره کشور در دست ملت است و هیچ جای نگرانی وجود ندارد. مردم سالاری در جمهوری اسلامی به اندازه‌ای است که ولایت فقیه در حاکمیت به انتخاب و رای مردم احترام می‌گذارد و از اختیارات خود می‌گذارد، انقلاب اسلامی سنگرهای کلیدی جهان را فتح کرده و روبه جلو حرکت می‌کند و هر روز سیلی بزرگی به امریکا می‌زند. 

نقدی ابراز کرد: مشکلاتی هم که امروز در کشور وجود دارد به خاطر ضعف مدیریتی خود مدیران است که با تلاش و اصلاح امور بدون شک حل می‌شود. پیشرفت‌های ملت ایران در سایه استقلال و آزادی شگفت انگیز بوده است؛ بعضی‌ها می‌خواهند این دستاوردها را کوچک نشان دهند اما دروغ بزرگی است. امروز در تمام رشته‌های صنعتی جزو ۲۰کشور جهان هستیم و در زمینه علمی رتبه ۵۳ دنیا را داشتیم که امروز شانزدهمین کشور جهان هستیم. 

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما در این ۴۰سال یک لحظه بدون توطئه نداشتیم و این فهرست پایان ندارد؛ در جنگ ۸ساله امریکا انواع توطئه‌ها و برنامه‌ها را علیه ایران اجرا کرد. در عرصه تروریست تمام دشمنان تا جایی که می‌توانستند وارد عمل شدند اما تمام این‌ها شکست خورد؛ تهاجم فرهنگی به راه انداختند اما با وجود میلیاردها هزینه شکست خورد. شهادت طلبی در نسل امروز همچنان در جریان است و این نشان دهنده شکست تهاجم فرهنگی دشمن است. 

این مسئول گفت: امریکا امروز ۲۲هزار میلیارد دلار بدهی خارجی و ۱۰۰۰میلیارد دلار کسری بودجه دارد؛ امریکای امروز را با دیروز مقایسه کنید. 

وی یادآور شد: امریکا مخفیانه و چراق خاموش به عراق می‌آید و این ابرقدرت در حال افول است و دارای یک اقتصاد ورشکسته، سیاست شکست خورده و فرهنگی پوچ است و هیچ حرف جدیدی برای گفتن ندارد. تنها ابزار امریکا امروز رسانه است که این جسد متحرک را سرپا نشان می‌دهد؛ رسانه‌های معاند و دشمنان با تبلیغات منفی درصدد سیاه نمایی و ناکارآمد جلوه دادن نظام هستند. در اوج ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی دشمن می‌خواهد تصویر غلطی را نشان دهد؛ امروز رسانه‌ها در خط مقدم هستند و نباید منفعل عمل کنند. 

نقدی در پایان تصریح کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران باید بزنگاه‌ها را تشخیص دهند و در این جنگ نابرابر رسانه ای پیروز میدان شوند. 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6926 sec