شناسه خبر: 50537 منتشر شده در مورخ: 1397/10/29 ساعت: 11:02 گروه: خراسان رضوی  

رسانه‌های امروز ما تریبون‌هایی بدون تریبون هستند

مجتبی محمودی گفت: رسانه‌های امروز ما تریبون‌هایی بدون تریبون هستند که از حداقل‌ها بی‌بهره‌اند اما سعی کرده‌اند تا آخر در راستای حق، قلم بزنند.

رسانه‌های امروز ما تریبون‌هایی بدون تریبون هستند

به گزارش بسیج رسانه، مجتبی محمودی  فعال رسانه ای و عضو شورای عالی بسیج رسانه در دیدار مدیران، سردبیران و اصحاب رسانه استان با نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با بیان اینکه رسانه یعنی قدرت، اظهار کرد: در زمانه‌ای هستیم که این قدرت در بسیاری از اوقات در خدمت منافع مستکبران قرار گرفته است و رسانه هایی که در انقلاب به مدد امام و شهدا به اینجا رسیده اند باید همراه مردم باشند.

مجتبی محمودی افزود: رسانه ها اگر بخواهند درد و دل مردم را منعکس کنند نمی‌توانند چون حال مردم خوب نیست، فاصله‌ای که بین مردم و مسؤولان به وجود آمده آفت و معضل جدی است که باید به آن رسیدگی کرد.

وی با تاکید بر اینکه اگر می‌خواهیم جامعه پویا و فعالی داشته باشیم باید رسانه‌ها را آزاد بگذاریم اضافه کرد: اصحاب رسانه باید آزادانه به دنبال شفافیت مسؤولان باشند.

محمودی ادامه داد: رسانه‌های امروز ما تریبون‌هایی بدون تریبون هستند که از حداقل‌ها بی‌بهره‌اند اما سعی کرده‌اند تا آخر در راستای حق، قلم بزنند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7447 sec