شناسه خبر: 50530 منتشر شده در مورخ: 1397/10/27 ساعت: 11:25 گروه: اخبار  
مسئول بسیج رسانه:

دستگیری مرضیه هاشمی آزادی بیان را ذبح کرد/ نهادهای بین‌المللی از خواب زمستانی بیدار شوند

مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: بازداشت بدون دلیل مرضیه هاشمی، خبرنگار پرس‌تی وی آن هم به وحشیانه‌ترین شکل ممکن و غل و زنجیر زدن به دست و پای وی نشان داد که بار دیگر آمریکایی‌ها برخلاف تمام ادعاهای خود آزادی بیان و حقوق بشر را به راحتی ذبح می‌کنند.

دستگیری مرضیه هاشمی آزادی بیان را ذبح کرد/ نهادهای بین‌المللی از خواب زمستانی بیدار شوند

به گزارش بسیج رسانه، مسعود بصیری اظهار کرد: آمریکایی‌ها در یک بازی سیاسی برخلاف تمام قوانین بین‌المللی اقدام به بازداشت این خبرنگار زن کرده و وی را از تمام حقوق اولیه خود محروم کرده‌اند.

وی با بیان اینکه مرضیه هاشمی برای دیدار برادر خود که مبتلا به سرطان است به آمریکا سفر کرده است، تصریح کرد: مسئولان آمریکایی بدون تفهیم اتهام، هاشمی را در بازداشت نگه داشته و مانع دیدارش با خانواده شده‌اند و حتی با زور حجاب از سر وی برداشته و در زندان نیز تنها گوشت خوک در اختیارش قرار داده‌اند.

وی افزود: پلیس فدرال آمریکا حتی به فرزندان هاشمی نیز رحم نکرده و به خانه آنها حمله کرده است.

بصیری در پایان با بیان اینکه امیدواریم نهادهای حقوق بشری و تمام رسانه‌های بین‌المللی این بار از خواب زمستانی بیدار شده و به دور از دستور ارباب خود اقدام به حمایت از این خبرنگار کنند، متذکر شد: همان‌هایی که به دلیل بازداشت یک جاسوس در ایران یقه خود را در رسانه‌هایشان پاره می‌کنند، همانطور که در خصوص جنایات یمن سکوت کرده‌اند، در خصوص مرضیه هاشمی هم گویا خفه شده و چشمها‌یشان نمی‌بیند.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6804 sec