شناسه خبر: 50526 منتشر شده در مورخ: 1397/10/26 ساعت: 11:06 گروه: استان ها  
هنرمند بسیجی برگزیده جشنواره ملی رسانه ای ابوذر :

سطح بالای جشنواره رسانه ای ابوذر/ برنامه ام برای آینده ارتقای تولید آثار فاخر است

هنرمند بسیجی برگزیده جشنواره ملی رسانه ای ابوذر گفت: برگزاری جشنواره های توسط بسیج رسانه مختلف از جمله جشنواره رسانه ای ابوذر باعث می شود که اصحاب رسانه؛ علاقه مندان و سایر علاقه مندان در تولید محتوا سطح کمی و کیفی خود را بالا ببرند.

سطح بالای جشنواره رسانه ای ابوذر/ برنامه ام برای آینده ارتقای تولید آثار فاخر است

محمد رسول گودینی در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، اظهار داشت: برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر توسط بسیج رسانه در سطح بالایی برگزار شد و برگزاری این جشنواره باعث می شود که اصحاب رسانه، هنرمندان و سایر علاقه مندان علاوه بر رقابت سازنده دست به تولید محتوا از حیث کمی و کیفی بزنند.

 

 

این هنرمند بسیجی با بیان این مطلب که تاکنون در هیچ یک از جشنواره هایی که در سطح استان برگزار شده است شرکت نکرده ام، افزود: با آغاز فراخوان جشنواره رسانه ای ابوذر توسط بسیج رسانه استان کرمانشاه آثار خود را متناسب با محورهای جشنواره به دبیرخانه ارسال کردم و  با توجه به تعدد اثر در سطح کشوری رتبه اول بخش کاریکاتور را در محور مبارزه با آسیب های اجتماعی بدست آوردم.

 

 

مسئول انجمن کاریکاتور بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در ادامه تصریح کرد: فعالیت هنری ام را با اخد دیپلم در رشته نقاشی از سال 78 گرافیک شروع کردم و در سال 80 بصورت حرفه ای در مطبوعات و نشریات مختلف در زمینه کاریکاتور در حوزه اجتماعی  مشغول بکار شدم.

 

نائب رئیس انجمن کاریکاتور کرمانشاه گفت: برنامه ای که برای آینده دارم ارتقای سطح کمی و کیفی کار خویش و تولید آثار فاخر  است که بتوانم با تولید آثار با کیفیت بیشتر در جشنوارهای مختلف استانی و کشوری شرکت کنم.

 

محمد رسول گودینی هنرمند بسیجی علاوه بر فعالیت در حوزه گرافیک و نقاشی در حوزه  عکاسی خبری نیز فعالیت دارد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 3.1378 sec