شناسه خبر: 50514 منتشر شده در مورخ: 1397/10/23 ساعت: 11:06 گروه: چهار محال و بختیاری  

روحیه مطالبه گری در بین اصحاب رسانه موج میزند

رئیس بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت: خبر حوزه تخصصی است که دشمن آن را نشانه گرفته است، در این زمینه نباید از ظرفیت‌های داخلی غافل شد، روحبه مطالبه‌گری در بین اصحاب رسانه موج می‌زند.

روحیه مطالبه گری در بین اصحاب رسانه موج میزند

به گزارش بسیج رسان البرز لله‌گانی در  نشست  اصحاب رسانه با  نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز بسیج رسانه با اشاره به اینکه بسیج رسانه در سال 91 با تشکیل اقشار مختلف بسیج شکل گرفت، گفت: تشکیل این سازمان به دلیل هجمه و جنگ رسانه‌ای دشمن علیه نظام از نیازهای مبرم کشور بود.


 

مسؤول سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع)‌ افزود: کمک به تحقق جامعه اسلامی، ظرفیت‌سازی در جمامعه رسانه کشور، تحقق بسیج ده‌ها میلیونی، ایجاد انسجام در راستای پاسداشت ارزش‌های اسلامی و کمک به تربیت و پرورش کادر تراز اسلامی در اصحاب رسانه از جمله اهداف فعالیت این سازمان است.

وی با بیان اینکه انتقال درست اطلاعات اقتضائات کشور به مردم از وظایف بسیج رسانه است، گفت: باید امید را اخبار صحیح به جامعه منتقل کنیم.

لله‌گانی با اشاره به اینکه 256 رسانه فارسی زبان بر علیه نظام اسلامی در حال فعالیت هستند، افزود: خبر حوزه تخصصی است که دشمن آن را نشانه گرفته است، در این زمینه نباید از ظرفیت‌های داخلی غافل شد، روحبه مطالبه‌گری در بین اصحاب رسانه موج می‌زند.

مسؤول سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع)‌ با بیان اینکه رسانه‌های غربی با وجود مشکلات متعدد در کشورهای اروپایی تظاهر به مناسب بودن اوضاع دارند، اضافه کرد: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی باید با بیان دستاوردهای نظام امید را به جامعه تزریق کرد.

وی  با اشاره به اینکه جشنواره ابوذر یکی از اتفاقات جریان‌ساز در بین اصحاب رسانه است، ادامه داد: این جشنواره در 4 محور بصیرت‌شناسی و دشمن‌شناسی، اقتصاد مقاومتی، چهل سالگی انقلاب اسلامی و مطالبات فرهنگی و بیکاری مردم در چهارمحال و بختیاری فرخوان داده و بیش از 300 اثر به دبیرخانه ارسال شد.

لله‌گانی با بیان اینکه یکی از آثار استانی به مرحله کشوری راه یافته است، گفت: آثار استانی در مرحله داوری هستند و نفراتب رتر در دهه فجر امسال اعلام می‌شوند.

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6222 sec