شناسه خبر: 50482 منتشر شده در مورخ: 1397/10/12 ساعت: 12:06 گروه: استان ها  

پرداختن جشنواره ابوذر به موضوعات شهری و شهروندی قابل تقدیر است

شهردار تبریز در دیدار با اعضای ستاد برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذرگفت: واقعیت ها گاهی اوقات طوری نشان داده می شوند که جای حق و باطل عوض می شود لذا خبرنگاران با جایگاهی که دارند می توانند شفاف سازی کنند.

پرداختن جشنواره ابوذر به موضوعات شهری و شهروندی قابل تقدیر است

به گزارش بسیج رسانه،شهردار تبریز در دیدار با اعضای ستاد برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذرگفت: واقعیت ها گاهی اوقات طوری نشان داده می شوند که جای حق و باطل عوض می شود لذا خبرنگاران با جایگاهی که دارند می توانند شفاف سازی کنند.

ایرج شهین باهر افزود: ما همواره از نقدهای منطقی در حوزه مطبوعات استقبال می کنیم، و جشنواره رسانه ای ابوذر نیز فرصتی برای نزدیک شدن خبرنگاران و مدیریت شهری است.

وی اظهارداشت: پرداخت جشنواره ابوذر به حوزه مدیریت شهری، حقوق شهروندی، میراث فرهنگی، تبریز ۲۰۱۸، گردشگری و حقوق شهروندی که در دو سال گذشته انجام شده قابل تقدیر است.

باهر با اعلام اینکه این جشنواره تحرکی در بدنه رسانه های استان ایجاد کرده است، افزود: ما از طریق همین آثار شناخت بیشتری نسبت به شهر پیدا می کنیم و از توصیه ها و نقدهای سازنده رسانه ها برای برطرف کردن نقاط ضعف خود استفاده می کنیم.

شهردار تبریز تقویت ارتباط دو طرفه بین مدیران شهری و رسانه ها را از دیگر مزیت های جشنواره رسانه ای ابوذر برشمرد و گفت: امیدواریم برگزاری چنین جشنواره هایی در تبریز تداوم یابد چرا که واقعیت ها گاهی اوقات طوری نشان داده می شوند که جای حق و باطل عوض می شود لذا خبرنگاران با جایگاهی که دارند می توانند شفاف سازی کنند.

باهر افزود: خبرنگاران چشم بینای جامعه و صدای رسای مردم هستند و در بیان عملکرد مدیران و مشکلات مردم نقش موثری دارند.

وی رویکرد بسیج رسانه در تعامل و همگرایی فراجناحی را ستودنی دانست و گفت: هر چه قدر رسانه یک منطقه قوی باشد پیشرفت آن منطقه نیز بیشتر است.

مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات و دغدغه های اصحاب رسانه، پیشنهاد راه اندازی مجتمع رسانه ای در تبریز را ارائه کرد.

روح الله دهقان نژاد افزود: در اکثر شهرهای کشور مجتمع رسانه ای وجود دارد ولی متاسفانه در تبریز، ما چنین مرکزی نداریم و شهرداری تبریز نیز در این زمینه می تواند یاریگر رسانه ها باشد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0335 sec