شناسه خبر: 50435 منتشر شده در مورخ: 1397/10/4 ساعت: 14:14 گروه: خراسان رضوی  
مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی خواستار شد؛

پیگیری ارائه لایحه اصلاح قانون مطبوعات به مجلس

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی خواستار پیگیری ارائه لایحه اصلاح قانون مطبوعات به مجلس شد.

پیگیری ارائه لایحه اصلاح قانون مطبوعات به مجلس

به گزارش بسیج رسانه خراسان رضوی، عباس محمدیان که در آیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی، واقع در محل تالار شهر مشهد سخن می‌گفت، اظهار کرد: از نمایندگان محترم شهر مشهد و ریاست محترم مجمع نمایندگان استان درخواست دارم از دولت در خصوص لایحه اصلاح قانون مطبوعات پیگیری به عمل آورند تا زودتر به مجلس ارائه شود.

 
وی افزود: متاسفانه در دولت‌های گذشته و نیز در دولت حاضر، هنوز اصلاح لایحه قانون مطبوعات به مجلس ارائه نشده است و بنده از جناب آقای پژمانفر که دغدغه‌مند هستند، خواستارم این امر را به عنوان هدیه ویژه به اصحاب رسانه پیگیری کنند.
 
مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی اضافه کرد: از ریاست محترم شورای شهر و ریاست محترم کمیسیون فرهنگی شورای شهر نیز تقاضا دارم به علت مظلومیت قشر رسانه در استان و به خصوص شهر مشهد، یک بوستان، بزرگراه و یا مجموعه‌ای را به نام خبرنگاران نام‌گذاری کنند.
 
خراسان رضوی مهد رسانه است
 
محمدیان در ادامه سخنان خود گفت: خراسان رضوی مهد رسانه است و هرجایی از کشور که نامی از رسانه وجود دارد، ریشه آن در استان خراسان و شهر مشهد است.
 
وی ضمن اشاره به برگزاری جلسات شورای  سیاست‌گذاری این برنامه از ۱۷ فروردین‌ماه خاطرنشان کرد: امروز در اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر، همدلی اصحاب رسانه را شاهد هستیم و نیز خداوند را شاکریم بخاطر رسانه‌هایی که ابوذر مانند برای انقلاب قلم زده و دغدغه دارند و با وجود این که مشکلات بسیاری جامعه اصحاب رسانه را گرفتار کرده، استوار ایستاده‌اند و در دفاع از ولایت، ابوذرگونه عمل می‌کنند.
 
دبیر شورای سیاست‌گذاری سومین جشنواره ابوذر خراسان رضوی ضمن اشاره به انتخاب شعار سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی، بیان کرد: در این راستا، آثار بسیار زیادی در جشنواره به این امر پرداخته‌اند و نیز استقبال کم‌نظیری که از سوی اصحاب رسانه اتفاق افتاد، بهترین رویداد فرهنگی، هنری و رسانه‌ای شرق کشور است و این نه اذعان بنده؛ بلکه حرف داوران جشنواره است.
 
جشنواره ابوذر، یک جشنواره فراجناحی است
 
محمدیان خاطرنشان کرد: باور اهالی رسانه نسبت به این جشنواره و برخورد حرفه‌ای و فراجناحی بودن جشنواره ابوذرحائزاهمیت است و نیز مهمترین دستاورد جشنواره ابوذر،آن بود که خبرنگارانی که درحوزه رسانه زحمت کشیده و آثارشان دیده نمی‌شود، در این جشنواره شرکت داشته و بدرخشند و بنابراین امیدوارم با ادامه چنین فعالیت‌هایی بتوانیم آنچه شایسته استان است، رقم بزنیم.
 
وی در تکمیل سخنان خود ضمن قدردانی از فرمانده سپاه امام رضا گفت: امروز اگر سازمان بسیج رسانه به یک بلوغ اجتماعی، فکری و تثبیت جایگاه رسیده است، با حمایت‌های سردار نظری ممکن شده است و نیز امیدوارم که همچنان شاهد افتخارات بزرگتری در استان و کشور با وجود اصحاب رسانه باشیم.
 
در ادامه این برنامه از خانواده‌های شهید خزایی، شهید جهانی و مرحوم مقدسی تجلیل به عمل آمد. همچنین از  جلال فیاضی و بهروز محسنی، دو پیشکسوت حوزه رسانه تقدیر شد. در پایان نیز برگزیدگان سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی معرفی و تجلیل شدند.


انتهای پیام

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6897 sec