شناسه خبر: 50418 منتشر شده در مورخ: 1397/10/1 ساعت: 07:33 گروه: اخبار  

آغاز دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی در سیستان و بلوچستان

اولین دوره آموزشی مهارت‌های فضای مجازی ویژه خبرنگاران و فعالین حوزه فرهنگی توسط سازمان بسیج رسانه و سازمان فضای مجازی استان آغاز شد.

آغاز دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی در سیستان و بلوچستان

به گزارش بسیج رسانه، اولین دوره آموزشی مهارت‌های فضای مجازی ویژه خبرنگاران و فعالین حوزه فرهنگی توسط سازمان بسیج رسانه و سازمان فضای مجازی استان آغاز شد، این دوره با حضور اساتید برجسته کشوری و با ارائه سرفصل‌های مبانی فضای مجازی، فضای مجازی و خانواده، سواد بازی‌های رایانه‌ای و فنون سخنوری از امروز به مدت 2 روز برگزار می‌شود.

این دوره به صورت فشرده 11 کلاس آموزشی برگزار و در پایان به شرکت‌کنندگان مدرک تربیت مربی سواد رسانه اهدا خواهد شد و شرکت‌کنندگان متعهد به اقدام برای تبیین مطالب مربوط در میان جامعه خواهند بود.

یوسف علی‌بیگی رئیس سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان با اشاره به استقبال گسترده از برگزاری دوره آموزشی مهارت‌های فضای مجازی گفت: این دوره با حضور اساتید برجسته کشوری و با ارائه سرفصل‌های مبانی فضای مجازی، فضای مجازی و خانواده، سواد بازی‌های رایانه‌ای و فنون سخنوری آشنایی با مفاهیم و ابزارهای تولید محتوا در فضای مجازی و کنش‌گری در فضای مجازی با حضور بیش از 200 شرکت‌کننده از صبح امروز آغاز شده و به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت.

وی هدف از برگزاری این دوره را کسب مهارت لازم به منظور حضور هدفمند افراد در فضای مجازی به منظور تعامل صحیح دانست افزود: انتظار داریم با ارائه مطالب کاربردی و هدفمند در چنین دوره‌هایی شاهد تولید و انتشار محتوای مؤثر و مفید در فضای مجازی باشیم.
علی بیگی تصریح کرد: در این دوره آموزشی به صورت فشرده 11 کلاس آموزشی برگزار و در پایان به شرکت‌کنندگان مدرک تربیت مربی سواد رسانه اهدا خواهد شد و شرکت‌کنندگان متعهد به اقدام برای تبیین مطالب مربوط در میان جامعه خواهند بود.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان با بیان اینکه به برگزیدگان این دوره مدرک تربیت مربی سواد رسانه‌ای اهدا خواهد شد گفت: کلیه شرکت‌کنندگان متعهد به اقدام برای تبیین مطالب مربوط در میان جامعه خواهند بود.

انتهای پیام/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7542 sec