شناسه خبر: 50393 منتشر شده در مورخ: 1397/9/19 ساعت: 12:08 گروه: استان ها  
با حضور مسئولین اقشار استان سیستان و بلوچستان:

جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه سیستان و بلوچستان برگزار شد

جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان در حضور مسئولین اقشار 22 گانه استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش بسیج رسانه، جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان  بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان در حضور مسئولین اقشار 22 گانه استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

 

در این جلسه که با همت سازمان بسیج رسانه و در محل ستاد بسیج اقشار و متخصصین سپاه سلمان برگزار شده بود اعضای هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج رسانه که شامل مدیران رسانه های استان نیز می باشد به بیان لزوم ارتباط رسانه با اقشار 22 گانه بسیج پرداختند.

 

سعید دهنوری، رئیس هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان در این جلسه به بیان شرایط حساس سیاسی و امنیتی استان و آخرین وضعیت سیاسی و تلاش های دشمن در استان پرداخت و اظهار داشت: بسیج ظرفیت های عظیمی دارد و اقشار بسیج که به صورت مستقیم با آحاد جامعه در ارتباط هستند بهتر می توانند تا بر مردم تاثیر بگذارند.

 

وی افزود: ارتباط مناسب بین رسانه ها و اقشار بسیج می تواند در خنثی سازی حیله های دشمنان بسیار مناسب عمل کند به گونه ای که این ارتباط رسانه ها را در رویارویی با جنگ نرم دشمن یاری می رساند.

 

همچنین در این جلسه اعضای هیئت اندیشه ورز درخواست های خود را در رابطه با ارتباط با مدیران اقشار برای بیان بهتر عملکرد نظام بیان کردند.

 

همچنین با دستور سرهنگ پاسدار لطیفی، جانشین سردار در امور اقشار و متخصصین سپاه سلمان مقرر گردید تا اقشار به صورت دوره ای و هر ماه دو قشر گزارش عملکرد خود را طی یک نشست مطبوعاتی با رسانه ها در میان بگذارند.

 

ارتباط مداوم و کیفی سازمان های قشری استان با اصحاب رسانه مهم ترین خواسته و دستاورد این جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه بود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 3.1862 sec