شناسه خبر: 50373 منتشر شده در مورخ: 1397/9/15 ساعت: 10:51 گروه: استان ها  
مسئول بسیج رسانه کرمانشاه مطرح کرد

ضرورت برگزاری جلسات شورای همفکری اصحاب رسانه/ باید در برابر هجمه های دشمنان؛ جبهه رسانه‌ای و انقلابی داشته باشیم

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: هدف از برگزاری جلسه شورای همفکری اصحاب رسانه ایجاد فضایی صمیمی بین مسئولان و اصحاب رسانه است.

ضرورت برگزاری جلسات شورای همفکری اصحاب رسانه/ باید در برابر هجمه های دشمنان؛ جبهه رسانه‌ای و انقلابی داشته باشیم

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد در جلسه شورای همفکری اصحاب رسانه که با همت سازمان بسیج رسانه و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه، نخبگان و پیشکسوتان عرصه رسانه در محل سالن جلسات دانشکده پرستاری و پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزارشد، اظهار داشت: جلسه شورای همفکری حول موضوعات مختلف با حضور مسئولان و مدیران ارشد برگزار می شود و برگزاری چنین جلسه های و در برابر هجمه های اقتصادی، رسانه و روانی دشمنان ضروری است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه بر ضرورت جلسات شورای همفکری اصحاب رسانه تاکید کرد و گفت: ما نیز باید در برابر هجمه های دشمنان جبهه رسانه ای و انقلابی داشته باشیم و با همدیگر  هم افزایی داشته و همانطور  که دشمنان با نظام رسانه ای پیچده  از توطئه های خود پشتیبانی می کنند و افکار عمومی را مدیریت کرده ما نیز باید از منافع خویش دفاع کنیم.

این مسئول با بیان اینکه هدف ما این بود که جلسه شورای همفکری اصحاب رسانه را در هفته بسیج برگزارکنیم که بدلیل وقوع زلزله اخیر این برنامه با تاخیربرگزارشد، گفت: بسیج امروز به بلندای قامت ملت ایران مدافع نظام و مردم است و مردمی ترین ارتش مقاوم دنیاست.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در دیدار با هنرمندان گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با هنرمندان به افزایش تولیدات هنری و رسانه ای تاکید فرمودند ولازم است بنا به فرمایش مقام معظم رهبری ما در عرصه رسانه ای نیز همچون سایر علوم پیشرفت کنیم.

موحد در ادامه افزود: در این گونه نشست ها بین اعضای اصحاب رسانه گفتگو در زمینه رسانه و سواد رسانه ای می شود و موجب هم افزایی، همفکری، انتقال تجربیات و دیدگاه های مختلف شده و این  فضای خوبی است که باید بصورت ماهیانه و یا بیشتر با مدیران ارشد استان ادامه یاید.

وی با بیان اینکه برگزاری جلسات شورای همفکری موجب می شود که فاصله بین اصحاب رسانه و مسئولان کاهش یافته و اعتماد بین آنها شکل بگیرد؛ خاطر نشان کرد: ما در جهت خبررسانی و ارتقای سطح اطلاع رسانی، افکار عمومی،  اندیشه و خواسته های مردم نزدیک شویم.

انتهای پیام/

بسی
بسیح
بسیج
بب
بسیج
ببسی
ببب
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7207 sec