شناسه خبر: 50367 منتشر شده در مورخ: 1397/9/13 ساعت: 14:55 گروه: استان ها  
مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی:

جشنواره رسانه‌ای ابوذر مهمترین برنامه بسیج رسانه در سال‌جاری است

مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر در استان مهم ترین برنامه بسیج رسانه در سالجاری است که نیمه اول دی ماه در استان برگزار خواهد شد.

جشنواره رسانه‌ای ابوذر مهمترین برنامه بسیج رسانه در سال‌جاری است

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، محمدمهرزاد صدقیانی امروز در دیدار اعضای ستاد برگزاری نخسین جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه استان از سال 92 آغاز بکار کرده و تا کنون موفق به جذب و ساماندهی 229 نفر از اصحاب رسانه به عنوان اعضای فعال وعادی بسیج استان شده است. 

وی با بیان اینکه کانون بسیج رسانه شهرستان ارومیه فعال است، افزود: کانون های بسیج رسانه در شهرستان های خوی و مهاباد نیز بر اساس مصوبه هیئت اندیشه ورز استان تا پایان سال راه اندازی می شود.

صدقیانی اظهار کرد: امسال اجرای ۲۲ برنامه محوری به بسیج رسانه استان ابلاغ شده است که آموزش حرفه ای خبرنگاران، راهیان نور، شرکت در نمایشگاه دفاع مقدس و نمایشگاه مطبوعات از جمله این برنامه هاست.

مسئول سازمن بسیج رسانه آذربایجان غربی تصریح کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر در استان مهم ترین برنامه بسیج رسانه در سالجاری است که با نظر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با جشنواره مطبوعات ادغام شده و نیمه اول دی ماه در استان برگزار خواهد شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6886 sec