شناسه خبر: 50351 منتشر شده در مورخ: 1397/9/8 ساعت: 12:08 گروه: استان ها  
مسئول بسیح رسانه آذربایجان شرقی مطرح کرد

تعامل و هم افزایی رسانه ها مهم ترین رویکرد سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی

مسئول بسیح رسانه آذربایجان شرقی و عضو شورای سیاستگذاری بسیج رسانه آذربایجان شرقی به مناسبت هفته بسیج با تحریره خبرگزاری بسیج دیدار کردند.

تعامل و هم افزایی رسانه ها مهم ترین رویکرد سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی

به گزارش بسیج رسانه، مسئول بسیح رسانه آذربایجان شرقی و عضو شورای سیاستگذاری بسیج رسانه آذربایجان شرقی به مناسبت هفته بسیج با تحریره خبرگزاری بسیج دیدار کردند.

روح اله دهقان نژاد با بیان اینکه بسیج رسانه به دنبال همدلی و تعامل بین اصحاب رسانه است، گفت: طی دو سال اخیر شاهد این همدلی بودیم و روز به روز هم بیش از گذشته آن را حس می کنیم.

وی تعامل و همدلی خبرنگاران را فارغ از وابستگی های سیاسی و جناحی نقطه قوت آن ها عنوان و بیان کرد: قطعا با این اتحاد و همدلی بین همکاران شاهد توسعه مباحث اجتماعی و رفع مشکلات جامعه خواهیم شد.

دهقان نژاد با اعلام آمادگی بسیج رسانه برای تعامل با اهالی رسانه و استفاده از نکته نظرات آن ها در اجرای برنامه های سازمان، از تداوم دیدارهای شورای اداری بسیح رسانه با رسانه های مختلف در مناسبت های مختلف خبر داد.

محمد عزیزی راد عضو شورای سیاستگذاری بسیج رسانه آذربایجان شرقی نیز در این دیدار تعامل و هم افزایی رسانه ها را از مهم ترین رویکردهای سازمان بسیج رسانه عنوان کرد و افزود: هرچه تعامل بین رسانه ها و اهالی رسانه بیشتر باشد به همان میزان شاهد پرداخت مطلوب به موضوعات مختلف و مطالبه گری خواهیم بود.

وی اهمیت و تاثیر این دیدارها را مهم برشمرد و اظهارداشت: شورای اداری بسیج رسانه استان در حد توان علاقه مند به این دیدارهای رسانه ای و تعامل با اهالی رسانه است ولی مشفله کاری گاهی موجب تاخیر در برگزاری آن ها می شود.

عزیزی راد در ادامه با اشاره به ظرفیت های مختلف بسیج و نقش تاثیر گذار آن، از خبرگزاری بسیج به عنوان کانال ارتباطی در انعکاس عملکردها و فعالیت های بسیح در رسانه ها یاد کرد.

این استاد ارتباطات و رسانه اضافه کرد: خبرگزاری بسیج با بازتاب فعالیت های بسیج می تواند نقش مهمی در آشنایی رسانه های دیگر با عرضه های فعالیتی بسیح و بسیجیان داشته باشد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 3.1957 sec