شناسه خبر: 50350 منتشر شده در مورخ: 1397/9/10 ساعت: 10:06 گروه: کرمانشاه  
مسئول سازمان بسیج رسانه کرمانشاه:

بیش از 200 اثر به سومین دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شد

مسئول سازمان بسیج رسانه کرمانشاه از ارسال بیش از 200 اثر به دبیرخانه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان خبر داد.

بیش از 200 اثر به سومین دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شد

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان تا سی ام آذرماه تمدید شده است، اظهار داشت: از زمان فراخوان ارسال آثار تا کنون بیش از 200 اثر در محورهای مختلف به دبیرخانه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمانشاه ارسال شده است.

 

 مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در ادامه افزود: سومین جشنواره رسانه ای ابوذر نیز همچون سالهای گذشته در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود که آثار برگزیده در مرحله استانی به سطح کشوری راه می یابند.

 

موحد با بیان این مطلب که سی ام  آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره است، خاطر نشان کرد: از زمان فراخوان ارسال آثار تا کنون این جشنواره  با استقبال اصحاب رسانه و سایر علاقه مندان روبرو بوده است .

 

وی گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر در هشت محور مختلف شامل مقاومت و دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران،  بصیرت و دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، مبارزه با آسیب های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی و اصلاح الگوی مصرف آب برگزارمی شود.

 

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان با اشاره به اینکه بخش ویژه جشنواره ایجاد وحدت بین اقوام و مذاهب است، افزود: علاقه مندان می توانند آثار خود را  در قالب عکس، موشن گرافی، خبر،گزارش (تلویزیونی _مطبوعاتی)، کاریکاتور، فیلم، انیمیشن، نماهنگ، فیلم نامه نویسی، یادداشت و سرمقاله به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7424 sec