شناسه خبر: 50143 منتشر شده در مورخ: 1397/7/18 ساعت: 09:33 گروه: استان ها  
مسئول سازمان بسیج رسانه کرمانشاه:

یکی از بسترهای تولید پیام برگزاری جشنواره های تخصصی است/ جشنواره رسانه ای ابوذر فراخوان اهل قلم عاشورایی است

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه از جشنواره رسانه ای ابوذر به منظور تولید محتوا و حفظ آرمانهای انقلاب اسلامی در برابر هجمه های دشمن خبر داد .

یکی از بسترهای تولید پیام برگزاری جشنواره های تخصصی است/ جشنواره رسانه ای ابوذر فراخوان اهل قلم عاشورایی است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد در اولین جلسه سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه جهت برگزاری سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمانشاه ؛اظهارداشت: جشنواره  رسانه ای ابوذر در واقع یک بسیج و فراخوان اهل قلم عاشورایی است و بستری برای نمایش آثار ارزشی تمامی کسانی که در عرصه رسانه و خبرگزاری حضور دارند فراهم می شود و ما در کرمانشاه باید نشان دهیم همیشه در خط مقدم حضور داریم.

 

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در ادامه افزود: یکی از بسترهای تولید پیام برگزاری جشنواره های تخصصی است و امروزه بسیج رسانه استان کرمانشاه با قدرت و توانایی  در برگزاری جشنواره های مختلف وتخصصی بین سایر استانها به یک الگو تبدیل شده است و این جشنواره باید زمینه سازبرگزاری یک جشنواره بزرگ شود .

 

 

موحد گفت: ما باید یک جبهه رسانه ایی و یک خیمه عاشورایی در فضای رسانه ایی ایجاد کنیم در تولید و نشر پیام  به روز باشیم ، پیام های دشمن را دانلود و نشر ندهیم و رسته ایی که امروزه نیاز هست رشد کند تولید پیام  است .

 

 

مسول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس ۳۶میلیون ایرانی با بزرگترین ارتش انقلابی و مردمی دنیا به فرمان امام خمینی (ره) مردمی ترین ارتش مقاوم دنیا طراحی و ایجاد و پشتیبانی قوی برای ملت پایه ریزی شد،و جبهه استکباری از بین رفت.

 

 

وی تصریح کرد ؛ امروزه اعتمادی به آمریکا نمانده و کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین به دنبال تشکیل یک تشکیلات سیاسی ، دفاعی و اقتصادی مستقل از آمریکا هستند ، هیچ کشوری مث ایران مقتدرانه در طول ۱۵سال گذشته چنین عظمتی نداشته است و همه از برکت وجود یک سرباز(سردار سلیمانی) ولایت پذیر که او را قهرمان ویژه امروز است دانست.

 

 

موحد با اشاره به برگزای سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمانشاه، افزود:  این جشنواره در هفت محور شامل مقاومت و دفاع مقدس، مسایل صنفی خبرنگاران ، بصیرت و دشمن شناسی ، اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، مبارزه با آسیب های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی در قالب عکس، موشن گرافی، خبر، گزارش، کاریکاتور، فیلم، انیمیشن، نماهنگ، فیلم نامه نویسی و مقاله برگزار می شود.

 

وی اظهارداشت: همچنین در این جشنواره بخش ویژه با عنوان وحدت اقوام و مذاهب نیز برگزار می شود.دومین جشنواره رسانه ای ابوذر سال گذشته با استقبال علاقه مندان از سراسر استان برگزار شد که  پس از ارزیابی آثار در مرحله استانی در بخش یادداشت و سرمقاله خبرنگار کرمانشاهی موفق به کسب رتبه سوم در مرحله کشوری شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0497 sec