شناسه خبر: 50125 منتشر شده در مورخ: 1397/7/18 ساعت: 12:43 گروه: استان ها  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی،

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت هفته ناجا در اسلام آباد غرب برگزار شد.

به مناسبت نیروی انتظامی مراسم صبحگاه نیروهای نظامی و انتظامی صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد .

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت هفته ناجا در اسلام آباد غرب برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار بسیج رسانه از اسلام آباد غرب؛ فرمانده نیروی انتظامی در شهرستان دراین مراسم با بزرگداشت هفته نیروی انتظامی، اظهارداشت: جامعه ای که امنیت نداشته باشد در هیچ بخشی به موفقیت نخواهد رسید و از حضور تمامی مسئولین در دومین روز از صبحگاه مقدس هفته ناجا تشکر و قدردانی کرد.

 

در ادامه مراسم فرماندار شهرستان  از بلوغ ۴۰سالگی نظام جمهوری اسلامی ایران گفت و افزود ؛ بزرگترین دستاورد این نظام و در اولویت امور را امنیت کشوردانست در سال های ۵۹ تا ۶۳ شاهد حادثه های تروریستی بسیاری که منجر به شهادت دلسوزانی در جامعه شد .

 

افشین کریمی گفت: نیرو های نظامی و انتظامی در طول ۴۰ سال یک امنیت پایدار را به وجود آوردند در صورتی که شرایط همسایگان اطراف ما مرتبا از اخبار نا امنی آنان به گوش ما می رسد .

 

وی تاکید کرد: گرچه امنیت یک مسئله عینی نیست اما وقتی در خیابان با امنیت و آرامش در حال عبور و مروریم این امنیت را احساس می کنیم در هفته دفاع مقدس شاهد جنایتی نابخشودنی بودیم که با پاسخ قاطع و عینی نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان بودیم.

 

کریمی گفت: دشمن قصد دارد که پشتوانه نظام یعنی مردم را مود هدف قرار دهد ، شهرستان اسلام آباد غرب از مجموعه های مقتدر قضایی ، نظامی ، انتظامی و امنیتی برای حفظ آرامش تشکیل شده است و امروزه شاهد محصول این اتحاد و همدلی هستیم

 

این مراسم همچنین با تجلیل از خانواده شهدای انتظامی شهرستان ، پیشکسوتان و کارکنان نمونه همراه  بود.

بسیج
بسیج
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0643 sec