شناسه خبر: 50094 منتشر شده در مورخ: 1397/7/2 ساعت: 11:57 گروه: آذربایجان غربی  
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی:

جشنوار ابوذر متعلق به جناح و گروه خاص نیست

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: جشنوار ابوذر متعلق به فرد، گروه و حزب و جناح خاصی نیست و به افراد تلاشگر و مطالبه گر در عرصه رسانه تعلق دارد که همچون ابوذر حق طلبانه و مطالبه گرانه عمل می کنند.

جشنوار ابوذر متعلق به جناح و گروه خاص نیست

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، یوسف حق دوست در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری نخستین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی اظهار کرد: ستاد هماهنگی برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر تشکیل شده و در تعامل با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات و همچنین جمعی از فعالان رسانه ای برنامه ریزی مناسبی برای برگزاری این دوره از جشنواره ابوذر در استان صورت گرفته است.

وی گفت: دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای ابوذر در محل سازمان بسیج رسانه استان راه اندازی و هیئت داوران، مسئولان اجرایی و ستاد خبری جشنواره مشخص شده است.

حق دوست با بیان اینکه پوستر جشنواره اواخر مرداد ماه منتشر شده و فراخوان جشنواره در محور های نه گانه و موضوعات مختلف از جمله وحدت اقوام و ادیان تا آسیب های اجتماعی داده شده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی توسعه، تعمیق و نهادینه سازی گفتمان انقلاب اسلامی و همچنین جریان سازی رسانه ای برای ارائه راهکارها و حساس کردن مسئولان برای حل معضلات و آسیب های اجتماعی را از اهداف برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر اعلام کرد.

وی گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر بگونه ای برنامه ریزی شده است که رسانه ها به موضوعاتی همچون هفته دفاع مقدس، مسایل صنفی خبرنگاری، شعار سال و همچنین بسیج و حوزه های اقدام نیز بپردازند.

حق دوست خاطرنشان کرد: جشنوار ابوذر متعلق به فرد، گروه، حزب و جناح خاصی نیست و به افراد تلاشگر و مطالبه گر در عرصه رسانه تعلق دارد که همچون ابوذر حق طلبانه و مطالبه گرانه عمل می کنند.

رئیس سازمن بسیج رسانه آذربایجان غربی افزود: با توجه به ظرفیت بالای رسانه ای استان و درخشش خبرنگاران در جشنواره های ملی و منطقه ای در حوزه های گزارش، عکس، خبر و تیتر، انتظار داریم اصحاب رسانه استان عزم خود را برای نشان دادن توانمندی های خود در قالب جشنواره رسانه ای ابوذر نیز جزم کنند.

وی گفت: همه اصحاب رسانه باید نگاه مسئولانه به جشنواره رسانه ای ابوذر داشته باشند تا شاهد ارائه راهکارهای مناسب از دل این جشنواره برای حل آسیب های اجتماعی باشیم./ز

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0850 sec