شناسه خبر: 50042 منتشر شده در مورخ: 1397/6/22 ساعت: 11:00 گروه: استان ها  
مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

اصحاب رسانه تعالی بخش جامعه خویش هستند

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان این مطلب که اصحاب رسانه بعنوان صاحبان اندیشه نقش سفیر را برای توسعه جامعه در همه ابعاد ایفا می کنند، گفت: در شرایطی که دشمنان در برابر جمهوری اسلامی صف آرایی کرده اند اصحاب رسانه باید برای کمک به خیمه انقلاب و لبیک به مطالبات مقام معظم رهبری با همدیگر هم افزایی داشته باشند.

اصحاب رسانه تعالی بخش جامعه خویش هستند

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در نشست مشورتی و تعاملی با اصحاب رسانه که با همکاری سازمان بسیج رسانه استان و توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزارشد، ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، اظهارداشت: اصحاب رسانه خط ارتباطی بین مردم و مسئولان، تعالی بخشی به مردم و توسعه بخش جامعه خود است.

 

 

 مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه افرادی چون شهیدان رهبر و صارمی در عرصه اطلاع رسانی در راه توسعه جامعه خود تقدیم انقلاب اسلامی شده اند؛ اظهارداشت: اصحاب رسانه در حوادث و بحران ها همچون رزمنده ای در خط مقدم حضور دارد که بار امانت را به دوش کشیده از بطن حوادث به مردم  و بعنوان حلقه ارتباطی بین مردم به مسئولان؛به جامعه خود اطلاع رسانی می کند.

 

  موحد در ادامه هدف از برگزاری این نشست را حفظ شان رسانه عنوان کرد و گفت: در استان کرمانشاه طرفیت مناسبی برای فعالیت رسانه ها به وجود آمده است و نشستی که در مرکز علمی شکل گرفته است نشان میدهد که رئیس این مرکز علاقه مند به فضای رسانه ای است که می توانیم شان و سواد رسانه ای را در استان بالا ببریم.

 

 وی با بیان اینکه ما باید سعی کنیم در هر جایگاهی که هستیم نقش توسعه و تعالی خودرا ایفا کنیم، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از حیث داشتن ظرفیت علمی، آموزشی بی نظیر است و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی علاقه مند به پیوند بین اصحاب رسانه و دانشگاه است که این می تواند در ارتقای سواد رسانه ای موثر باشد.

 

 

این مسئول با اشاره به وقوع زلزله هفت و سه دهم ریشتری در آبان ماه سال گذشته؛ اظهار داشت: سازمان بسیج رسانه کاروانی رابه راه انداخت که اصحاب رسانه در سطح ملی خبرنگاران کرمانشاهی  را تحسین کردند و این اتفاق تبدیل به فرصت شد و توانستیم تعامل را بین اصحاب رسانه به وجود آوریم و حرکتی فعال داشته باشیم.

 

سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه از تمام ظرفیت خود در راستای هم افزایی بین رسانه ها درانعکاس اخبار مناطق زلزله زده استفاده کرد.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه درپایان سخنرانی خود از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در برگزاری نشست مشورتی و تعاملی با اصحاب رسانه که بمنظور تعامل بیشتر این دانشگاه با اصحاب رسانه برگزارشد، تقدیر و تشکر کرد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0532 sec