شناسه خبر: 50011 منتشر شده در مورخ: 1397/6/15 ساعت: 10:25 گروه: استان ها  
مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در دیدار با با مدیراداره فرهنگ و ارشاد اسلام آبادغرب :

امروز خط مقدم مقابله با دشمن فضای مجازی و رسانه است

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آبادغرب گفت : امروز خط مقدم مقابله با دشمن فضای مجازی و رسانه است.

امروز خط مقدم مقابله با دشمن فضای مجازی و رسانه است

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد در دیدار با مدیر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب که در محل این صورت گرفت، اظهار کرد : بسیج مردمی ترین سازمان مقاومت دنیاست و یکی از این قشر ها بسیج رسانه است.

 

وی افزود: نداشتن بسیج رسانه باعث می شود خیلی از نیروها و پتانسیل ها را از دست بدهیم ، در واقع بسیج اراده عمومی است و ما باید در عرصه مطالبه گری عمومی و رسمی ورود پیدا کنیم چون خیلی از سنگ هایی که دشمن به سمت ما پرتاب می کند در عرصه های غیر رسمی است.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه تصریح کرد: بسیج رسانه یک تشکل جریان ساز است که باید با تشکیل  یک جبهه عاشورایی، پیگیر منویات رهبری و دفاع از ارزش های و شهدا باشد.

وی افزود: یکی از ماموریت های مهم بسیج رسانه افزایش سواد رسانه ای است، چون امروز خط مقدم مقابله با دشمن فضای مجازی و رسانه است.

 

موحد بیان کرد: دشمن در موضع گیری رسانه ای و در همه شبکه های اجتماعی نکات قوت ما را می کوبد تا امید را از ما بگیرد، لذا باید در مقابل دشمن جبهه رسانه ای تشکیل شود و تولید امید در مملکت گسترش یابد و جریان مطالبه گری منطقی و با نقد دلسوزانه نیز پیش برود و در سایه بر سر هم سنگ نزنیم .

 

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی در تولید علم جزو کشورهای برتر دنیاست و در اقتصاد رتبه 16 هم جهان را دارد که این موارد باید برای مردم بازگو شود و دشمن از رشد و توسعه جمهوری اسلامی در جهان هراس دارد و به همین خاطر در مسیر پیشرفت انقلاب سنگ اندازی می کند، و اگر ما به فرمایشات، اشاره و منویات رهبری گوش دهیم و در آن مسیر حرکت کنیم پیروزی از آن ملت ایران است.

 

خسرو تمری مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با تقدیر از حضور رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، عنوان کرد: بسیج رسانه می تواند فضای رسانه ای کشور را به سوی وحدت سوق دهد.

 

وی افزود: آسیب های اجتماعی خیلی شدیدی در شبکه های اجتماعی وجود دارد که انشاءالله قصد داریم با ساماندهی این بخش برخی از آسیب ها را کاهش دهیم و در این زمینه از بسیج رسانه انتظار همکاری ویژه داریم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0931 sec