شناسه خبر: 49995 منتشر شده در مورخ: 1397/6/12 ساعت: 12:12 گروه: استان ها  
اژدری خبر داد:

تمدید مهلت جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» فارس تا پایان هفته دفاع مقدس

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» این استان تا پایان هفته دفاع مقدس امسال خبر داد.

تمدید مهلت جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» فارس تا پایان هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس به نقل از ایکنا ، مصطفی اژدری، رئیس سازمان بسیج رسانه شب گذشته، ۱۰ شهریورماه در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه بسیج رسانه فارس و سپاه استان از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره «ابوذر» این استان خبر داد و گفت: با توجه به درخواست خبرنگاران مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان هفته دفاع مقدس امسال تمدید شد.
وی افزود: این جشنواره در بخش‌های مختلف گزارش، خبر، عکس، یادداشت و کاریکاتور ویژه اصحاب رسانه فارس در سال جاری برگزار می‌شود و برگزیدگان برخی از بخش‌های این جشنواره به مرحله کشوری راه خواهند یافت.
اژدری ضمن دعوت از اصحاب رسانه برای مشارکت گسترده در این جشنواره گفت: از آنجا که یکی از موضوعات این جشنواره دفاع مقدس بود لذا این تمدید مهلت به‌منظور سهولت کار خبرنگاران در نظر گرفته شد.
رئیس سازمان بسیج رسانه فارس در بخش پایانی سخنان خود از فعالیت ۱۵ کانون تخصصی این سازمان در شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: بحمد الهی فضای همدلی خوبی در میان اصحاب رسانه برقرار شده است که از این ظرفیت می‌توان برای دستیابی به اهداف والای نظام و ارتقای سطح ظرفیت‌های استان فارس استفاده کرد.

90897
43637
4536
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1004 sec