شناسه خبر: 49899 منتشر شده در مورخ: 1397/5/22 ساعت: 09:22 گروه: قزوین  
مسوول بسیج رسانه استان قزوین؛

مسابقات ورزشی جام شهدای رسانه قزوین برگزار شد

قزوین_ رییس سازمان بسیج رسانه قزوین گفت: مسابقات ورزشی جام شهدای رسانه استان به مناسبت روز خبرنگار در 2 رشته دارت و تیراندازی برگزار شد.

مسابقات ورزشی جام شهدای رسانه قزوین برگزار شد

 محمد کشاورز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها در ۲ بخش برادران و خواهران در سالن تیراندازی مجموعه ورزشی غدیر برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات توسط سازمان بسیج رسانه استان و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، هیات تیراندازی و کمیته دارت هیات انجمن های ورزشی برگزار شد،گفت: این رقابت ها با حضور ۳۶ تن از اصحاب رسانه استان قزوین به انجام رسید.

مسوول بسیج رسانه استان قزوین با بیان اینکه بخش برادران این رقابت ها ۱۶ نفر شرکت کننده داشت، به نتایج این مسابقات اشاره کرد و گفت: در رشته دارت برادران محمد گودرزی از صداوسیما مقام قهرمانی را از آن خود ساخت، رضا اولادی از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) نایب قهرمان شد و مجتبی غلامی از شهید نیوز در جای سوم قرار گرفت.

کشاورز افزود: در رشته تیراندازی با سلاح بادی نیز امیر اسلامی صدر از هفته نامه رایحه مهر قهرمان شد، امیر صادق عجمی پور از هفته نامه آوای تات مقام نایب قهرمانی را بدست آورد و امیرعلی اکبر بیک از صداوسیما در جای سوم ایستاد.

وی اضافه کرد: در بخش بانوان نیز مسابقات ۲ رشته یاد شده با حضور ۲۱ تن از اصحاب رسانه برگزار شد.

مسوول بسیج رسانه استان قزوین به نتایج مسابقات این بخش نیز اشاره کرد و گفت: در رشته دارت این رقابت ها نفیسه مهرداد از نشریه هفت دی قهرمان شد، سیده سارا چگینی از هفته نامه آوای تات مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و ناهید شیرمحمدی از پایگاه خبری صبح قزوین به کسب عنوان سوم بسنده کرد.

کشاورز افزود: در رشته تیراندازی با سلاح بادی نیز سحر علیجانی خبرنگار آزاد به مقام قهرمانی دست یافت، ناهید شیرمحمدی از پایگاه خبری صبح قزوین به مقام نایب قهرمانی رسید و حنا خلج از روزنامه همشهری در جای سوم قرار گرفت.

وی در پایان گفت: برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبت های مختلف با هدف تقویت انسجام و همدلی میان اصحاب رسانه استان را در دستور کار داریم.

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7375 sec