شناسه خبر: 49881 منتشر شده در مورخ: 1397/5/20 ساعت: 08:41 گروه: استان ها  
یک بسیجی هنرمند؛

مستند فیلم"باغ گره" در راستای حمایت از کالای ایرانی تولید شده است

تهیه کننده و کارگردان بسیجی گفت: مستند داستانی "باغ گره" با هدف معرفی صنایع دستی شهرستان صحنه و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و ترویج و معرفی کالاهای ایرانی و ورود جوانان به بازار کار همچنین حمایت از توانمندی نیروهای بومی تولید شده است.

مستند فیلم"باغ گره" در راستای حمایت از کالای ایرانی تولید شده است

علی براری تهیه کننده و کارگردان بسیجی در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، اظهار داشت: این فیلم با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه،  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان، کانون بسیج هنرمندان و در گروه فیلمسازی کانون بسیج رسانه شهرستان صحنه تولید شده بمدت زمان  28 دقیقه ساخته و تولید شده است.

 

 این هنرمند بسیجی با بیان اینکه تولید این فیلم مستند یک ماه طول کشیده است، افزود: کارفیلمسازی یک فعالیت تیمی است که من از عوامل تولید مستند باغ که از هنرمندان شهرستان هستند تشکر می کنم.

 

براری گفت: سبا خزایی ، منشی صحنه، طیبه خزایی عکاس و طراح دکور فیلم مستند باغ گره بوده اند.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: من پس ازاتمام تحصیلات دانشگاهی ام  در رشته سینما گرایش کارگردانی فعالیت خود را با تولید پنج  فیلم  مستند با عناوین طلای سرخ ، مسیر قهرمانی ، باغ گره ، روایت دلدادگی قسمت اول و دوم و چند فیلم کوتاه همچون چرا و همچنین در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف یک فیلم مستند با عنوان سیاهی رنگ اوست ....  تولید کرده ام.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7407 sec