شناسه خبر: 49866 منتشر شده در مورخ: 1397/5/18 ساعت: 09:18 گروه: خراسان شمالی  
مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان شمالی در بازدید از خبرگزاری شبستان :

بسیج رسانه به دنبال فعالیت های فرهنگی و تسهیلات رفاهی برای اهالی رسانه است

مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی در آستانه گرامیداشت هفدهم مرداد روز خبرنگار، با حضور در خبرگزاری شبستان، این مناسبت را به همکاران رسانه ای شبستان تبریک گفت.

بسیج رسانه به دنبال فعالیت های فرهنگی و تسهیلات رفاهی برای اهالی رسانه است

به گزارش بسیج رسانه خراسان شمالی،  مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان شمالی در دیدار با خبرنگاران خبرگزاری شبستان خراسان شمالی گفت : فعالیت بسیج در راستای خدمات رسانی به مردم به ویژه در مناطق محروم و مستضعف است به اجرای اردوهای جهادی جهادگران بسیجی اشاره و اظهارامیدواری کرد با همکاری خبرنگاران، شاهد اطلاع رسانی مطلوب این طرح جهادی باشیم.

 

اکرامی، با بیان اینکه طی برنامه ریزی های صورت گرفته قصد داریم موضوعاتی همچون آموزش، فعالیت های فرهنگی و تسهیلات رفاهی را برای اهالی رسانه  محقق کنیم، به ارائه خدمات حمایت حقوقی به اصحاب رسانه خبر داد و افزود: این خدمات شامل مشاوره حقوقی، تنظیم شکواییه، وکالت و تنظیم لایحه است که به صورت رایگان برای خبرنگاران صورت می گیرد.

 

مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی، اجرای طرح بیمه تکمیلی خبرنگاران و همچنین بهره مندی آنان از خدمات درمانگاه جوادالائمه علیه السلام سپاه را از برنامه های در دست اقدام بسیج رسانه خراسان شمالی اعلام کرد.

 

هاشم شیرازیان، مسئول دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان در خراسان شمالی هم با تقدیر از  حضور مسئول بسیج رسانه در خبرگزاری شبستان، بر تعامل بیش از پیش و همچنین همکاری در راستای برگزاری دوره های آموزشی  ویژه خبرنگاران افتخاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد تأکید کرد که مسئول بسیج رسانه، آمادگی خود را در این حوزه اعلام کرد

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0392 sec