شناسه خبر: 49857 منتشر شده در مورخ: 1397/5/17 ساعت: 15:37 گروه: استان ها  
توسط کانون بسیج رسانه شهرستان ممسنی صورت گرفت

تجلیل از روزنامه نگاران ارزشی توسط کانون بسیج رسانه ممسنی (فارس)

مزمان با سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، از پیشکسوت دوران دفاع مقدس و روزنامه نگار ارزشی شهرستان و برادر شهیدان والامقام "محمودی" تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از روزنامه نگاران ارزشی توسط کانون بسیج رسانه ممسنی (فارس)

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس، همزمان با سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، از پیشکسوت دوران دفاع مقدس و روزنامه نگار ارزشی شهرستان و برادر شهیدان والامقام "محمودی" تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 جمعی از فعالان بسیجی رسانه های ممسنی، فرمانده سپاه ناحیه و مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان و تعدادی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با نویسنده و فعال رسانه ای شهرستان و برادر شهیدان والامقام «ستار محمودی و عبدالرسول محمودی» دیدار و با اهدای لوح تقدیر و قرائت فاتحه یاد "شهیدان محمودی" را گرامی داشتند.

جناب سرهنگ نصیبی فرمانده سپاه ممسنی؛ یداله صادقی مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان ممسنی، جمعی از خبرنگاران و پیشکسوتان شهرستان صبح امروز پس از غبارروبی گلزار شهدای شهر نورآباد با خانواده نویسنده و روزنامه نگار ارزشی شهرستان آقای محمدمحمودی نورآبادی دیدار و قدردانی کردند.

آقای محمد محمودی نورآبادی از پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس، روزنامه نگار و از فعالان عرصه رسانه در شهرستان ممسنی می باشد.

 

231
11
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7760 sec