شناسه خبر: 49843 منتشر شده در مورخ: 1397/5/16 ساعت: 11:47 گروه: استان ها  
به همت کانون بسیج رسانه شهید رهبر

دیدار و تقدیر از مدیر مسوول و هیئت تحریریه روزنامه عصر مردم

مسوول کانون بسیج رسانه شهید رهبر سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز گفت: در آستانه هفته خبرنگار کانون بسیج رسانه شهید رهبر سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در یک حرکت ابتکاری با همراهی فرمانده ناحیه و معاونت فضای مجازی با حضور در روزنامه عصرمردم با مدیر مسوول و هیئت تحریریه این رسانه دیدار کرد.

دیدار و تقدیر از مدیر مسوول و هیئت تحریریه روزنامه عصر مردم

به گزارش سزمان بسیج رسانه؛ رضا کوهی شوریجه مسوول کانون بسیج رسانه شهید رهبر سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در آستانه هفته خبرنگار کانون بسیج رسانه شهید رهبر سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در یک حرکت ابتکاری با همراهی فرمانده ناحیه و معاونت فضای مجازی با حضور در روزنامه عصرمردم با مدیر مسوول و هیئت تحریریه این رسانه دیدار کرد. 

کوهی شوریجه با اشاره به فرارسیدن روز خبرنگار این روز را به همه دست اندرکاران رسانه تبریک گفت و بیان کرد: وظیفه خود دانستیم قبل از فرارسیدن روز خبرنگار تلاش رسانه‌ها را ارج نهیم و سعی‌مان بر آن است که با تمام توان همکاری‌‌های لازم را با رسانه‌ها داشته باشیم و بتوانیم گامی مهم در راستای اهداف رسانه برداریم.

وی اظهار داشت: اعتماد سازی یکی از وظایف و نقش های مهم رسانه است و لازم است مطبوعات ما با نگاه واقع بینانه نسبت به انعکاس مسائل و مشکلات جامعه خود بیش از پیش تاثیرگذار باشند.

رسانه ها مطالبه گری مردم را انتقال دهند

سرهنگ محمد جعفر دوستدار فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز با بیان اینکه اگر مطبوعات و رسانه ها حرف مردم را نزنند و آن ها را انتقال ندهند این حرف ها از حنجره های کثیف آنگونه که خود می خواهند زده خواهد شد، گفت: اگر خوب و به موقع عمل کرده و به میان مردم برویم مطالبه‌گری آنها را انتقال دهیم نه تنها گرفتار نمی شویم بلکه جلوی بسیاری از سوء استفاده ها را خواهیم گرفت.

سرهنگ دوستدار با اشاره به اینکه شرایط سخت مطبوعات و رسانه‌ها را برای ماندن حفظ خود در این عرصه را درک می‌کنیم، افزود: امروز رسانه ها با وجود جذابیت های کاذب در فضای مجازی و مشکلات اقتصادی برای حفظ استقلال و بیان حرف مردم با مباحث مختلف و تزاحم های زیادی مواجه هستند که با صبوری وقت گذاری و خلاقیت می تواننداز این چالش عبور کنند.

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله شیراز خاطرنشان کرد: برای گره گشایی در مباحث آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی باید با ایجاد فضای هم افزایی و توانمندسازی کار را به مردم واگذار کرد.

سیاست‌های حمایتی قطره چکانی دولت در حوزه مطبوعات پاسخگو نیست

محمد عسلی صاحب امتیاز و مدیر مسئول مطبوعاتی فرهنگی عصر مردم هم در این دیدار صمیمانه با اشاره به پیشینه شکل‌گیری این موسسه و توانمندی ها و داشته های آن گفت: سیاست اجرایی موسسه مطبوعاتی عصر مردم بی طرفی، استقلال، پرهیز از گرایش‌های افراطی با حفظ باورهای اعتقادی و اصولی است که حرکت در مسیر عدالت جویی و اعتلای فرهنگ عمومی و روزنامه خوانی همواره در دستور کار این موسسه بوده است.

 عسلی تصریح کرد: امروز شرایط اقتصادی برای دست اندرکاران حوزه مطبوعات بسیار سخت شده و دیگر سیاست‌های حمایتی قطره چکانی دولت نیز پاسخگو نیست ضمن اینکه بسیاری از آنها نیز برداشته شده است.

 

کانون بسیج رسانه رهبر
کانون بسیج رسانه رهبر
کانون بسیج رسانه رهبر
کانون بسیج رسانه رهبر
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 3.1971 sec