شناسه خبر: 49805 منتشر شده در مورخ: 1397/5/13 ساعت: 09:29 گروه: کرمانشاه  
مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

دبیرخانه سومین جشنواره استانی رسانه ای "ابوذر" تشکیل می شود

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: در راستای برگزاری سومین جشنواره رسانه ای ابوذر دبیرخانه این جشنواره تشکیل می شود.

دبیرخانه سومین جشنواره استانی رسانه ای "ابوذر" تشکیل می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، اظهار کرد: با تشکیل دبیرخانه  سومین جشنواره رسانه ای" ابوذر "هماهنگی لازم برای برگزاری هر چه بهتر سومین جشنواره رسانه ابوذر صورت می گیرد و تلاش می شود که این جشنواره همچون سال گذشته به نحو احسن برگزار شود.

 

 مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: سومین جشنواره رسانه ای ابوذر به منظور هم افزایی رسانه های استان و برای تولید محتوا در راستای ارزش های انقلاب اسلامی برگزار می شود و زمان برگزاری آن طی  برنامه ریزی منسجم در رسانه های مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.

 

موحد در ادامه خاطر نشان کرد: دومین جشنواره رسانه ای ابوذر سال گذشته با استقبال شرکت کنندگان از سراسر استان روبرو بود و آثار مختلفی در قالب های گوناگون به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در این جشنواره با راه یابی 12 اثر به مرحله کشوری خبرنگار کرمانشاهی موفق به کسب رتبه سوم کشوری در بخش یادداشت و سرمقاله شد.

 

 

 

وی با بیان اینکه تلاش می شود که سومین جشنواره رسانه ای ابوذر نیز امسال به نحو مطلوبی برگزار شود، افزود: پس از تشکیل دبیرخانه جشنواره به منظور دریافت آثار و زمان برگزاری آن اطلاع رسانی خواهد شد و در زمان مقرر آثار شرکت کنندگان در زمینه های مختلف دریافت خواهد شد و جهت داوری تحویل هیئت داوران خواهد شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7509 sec