شناسه خبر: 49766 منتشر شده در مورخ: 1397/5/4 ساعت: 11:48 گروه: خراسان رضوی  
یادداشت

کجای‌این‌جنگ‌هستی؟

"جنگ است و سربازان نظام درگیر عملیات هستند و من تو درگیر بازی‌های انحرافی و نمایشی و ابتر استقلال و پیروزی‌ها هستیم

کجای‌این‌جنگ‌هستی؟
 
"جنگ است و سربازان نظام درگیر عملیات هستند و من تو درگیر بازی‌های انحرافی و نمایشی و ابتر استقلال و پیروزی‌ها هستیم در زمینِ آزادی و دشمن آزادی و استقلال و پیروزیِ ایران را با هم نشانه گرفته است!"
 
انقلابی عزیز که دچار ابهام در نوع حمایت از روند فعلی مملکت هستی، میدان جنگ را آن‌گونه که باید رصد کرده‌ای؟ باور کرده‌ای که جنگ است؟
 
می‌گویی هیچ چیز جای دفاع ندارد! ببخشید، من و تو جای دفاع داریم؟ دهه‌ی شصت یادت هست؟ هر روز #ترور یک مسئول، #جنگ‌خیابانی با منافقین، #تحریم و تلاش برای #کودتا ، جدا شدن مسیر انقلابی‌های قدیم و تبدیل شدن به اپوزیسیون! #نبود‌ساختار اداری و نظامی مطمئن به جهت #تسویه‌ها، لزوم #اعدام‌ها و محاکمه‌های مختلف، تغییر ساختار دفعی شرایط قبل و بعد انقلاب در فرهنگ و آرمان و سیاست خارجی و اقتصاد و مذهب و...، مریضی و #رحلت‌امام، #خیانت منتظری و بنی‌صدر و بازرگان و...، تعطیلی دانشگاه و #انقلا‌ب‌فرهنگی، سیستم آموزشی با پایه #فاسد و... ! قائله‌های ترکمن‌چای و کردستان و ارومیه و باختران و سیستان و حمله صدام و تمام دنیا در زمان بلوک دو قطبی به ایران! قطع روابط سیاسی و بستن سفارتخانه‌ها و...
 
همان جنگ و ترورهای خیابانی در اوج تحریم و فشار را می‌دانی یعنی چه؟ هشت سال جنگ! دفاع مقدس!
 
آن زمان که ایران در منطقه اهرم فشار نداشت و نفوذ نداشت، سوریه و عراق و لبنان و یمن و بحرین و آمریکای لاتین و آفریقا و... رو نداشت!
 
یادت هست؟ هست قطعا هست.اما این را هم یادت بیاید، که هست: " همراه بودنِ یک جریان انقلابی با اخلاص و پای میدان" جریانی که با وجود شهادت بیش از ۱۸۰ هزار شهید، ریخته شدن هر خون را و ایجاد هر بحران را، حجتی برای انقلابی‌تر شدن می‌دانستند! در بدترین شرایط شعار راه قدس از کربلا می‌گذرد و #جنگ‌جنگ‌تا‌پیروزی را دادن و پای کار بودن!
 
نه تنها جوانان، بلکه نوجوانِ انقلابی و زنان و دختران و مادران و.... پای کار انقلاب بودن. #ایثار را در عمل معنا کردند و سرود همبستگی سر دادن تا امیدی بشوند برای کل آزادی‌خواهان دنیا!
 
عکس‌های امام و رهبر انقلاب را در دنیا دیده‌ای؟ گفتمان انقلاب را در نیجریه و کشمیر و ونزوئلا و بحرین و سوریه و عراق و افغانستان و.... دیده‌ای؟ دیده‌ای وقتی جلوی پیشرفتمان را نتوانستند بگیرند، دوباره با ترور دانشمندان و بحران آفرینی تحریم دارویی و... وارد شدند؟
می‌گفتم! وضعیت امروز میدان جنگ را دیده‌ای؟
شعار #براندازی را شنیده‌ای؟
جنگ کفتار صفتان با هم برای قدرت را دیده‌ای؟
 
خطابه #مریم‌رجوی را در نشست سالانه‌ی منافقین شنیدی؟ سخنرانی پمپئو در کتابخانه ریگان؟ توئیت‌های ترامپ و زبان‌درازی #ربع‌پهلوی را؟ داستان #جریان_سوم آمد نیوز و دعوایش با سلطنت‌طلبان را تامل کرده‌ای؟ معنای حرف و اقدام‌های #سعید_شمیرانی و #امیر_فخرآور را تحلیل کرده‌ای؟ بوی تجزیه طلبی را از کلام #علی‌جوانمردی شنیده‌ای؟ گرمای شلیک خلق عرب را در بحران بی آبی خوزستان لمس کردی؟ سنگ‌های کازرون را رصد کردی به کجا خورد؟ آتش کامیون‌هایی که اعتصاب نکردن را دقت کردی چه کسی شعله‌ور کرد؟
 
کانال‌ها و گروه‌های مختلف فرهنگیان و بازار مشهد و اعتراضات مدنی بازار و کامیون‌داران و... را رصد کردی که ببینی گروهک منافقین چطور لباس دوست بر تن کرده و ما را پیاده نظام کرده‌اند؟
 
ندیده‌ای؟ اگر ندیده‌ای بیدار شو که #خواب_این_غفلت #حرام است.
 
دیده‌ای؟ اگر دیده‌ای چکار کرده‌ای؟ انگشتت را سمت رنگ حزب مخالفت گرفته‌ای؟ جنگ حزب و جریان داخلی است یا جنگ احزاب شیطان؟ چه کرده‌ای؟ کجای میدانی؟ کجای میدانی به ظاهر انقلابی؟
 
#خشاب_سلاح_مجازی‌ات را با چه پر کرده‌ای؟ با تیر کینه‌های باطل درون انقلاب؟ با تیرهای انحرافی و یخی اجتماعی؟ با سلفی‌های خوش بودن و تنها بودن؟ با درگیر سلبریتی‌ها بودن یا عشق سلبریتی شدن؟
 
#جنگ_است! میفهمی؟ 
 
جنگ است و سربازان نظام درگیر عملیات هستند و من تو درگیر بازی‌های انحرافی و نمایشی و ابتر استقلال و پیروزی‌ها هستیم در زمینِ آزادی و دشمن آزادی و استقلال و پیروزیِ ایران را با هم نشانه گرفته است!
 
پاشو! جنگ است! ببین تیر از کدام سمت شلیک می‌شود! تک تیر انداز انقلاب، بزن! بزن! فقط درست نشانه بگیر و بزن!
 
#بسم‌رب‌القاسم‌الجبارین و قاتلوهم حتی لا تکون #فتنه " #یافاطمة‌الزهرا #یافاطمة‌الزهرا #یافاطمة‌الزهرا "
 
عباس محمدیان
 
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6924 sec