شناسه خبر: 49738 منتشر شده در مورخ: 1397/4/26 ساعت: 22:42 گروه: استان ها  
رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی مطرح کرد؛

جشنواره ابوذر فرصتی برای پیگیری مطالبات و جریان سازی

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر بدون در نظر گرفتن جناج و حزب و با تکیه بر تفکر بسیج به دنبال ارتقای سطح رسانه ها، پیوند رسانه ها با موضوعات و چالش ها و همچنین استفاده از توانمندی های رسانه ها برای پیگیری مطالبات در استان است.

جشنواره ابوذر فرصتی برای پیگیری مطالبات و جریان سازی

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، یوسف حق دوست در نشست خبری که منظور تشریح روند برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار کرد: آذربایجان غربی امسال برای نخستین بار جشنواره رسانه ای ابوذر را برگزار خواهد کرد و در تلاش هستیم در تعامل با دستگاههای فرهنگی و هم اندیشی با صاحبان فکر واندیشه به صورت مطلوب مجری این رویداد بزرگ فرهنگی- رسانه ای استان باشیم.

یوسف حق دوست می افزاید: این جشنواره با رویکرد توسعه و تقویت گفتمان انقلاب با تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری و همچنین جریان سازی و فضاسازی برای بزرگداشت مناسبت های انقلابی برگزار می شود.

وی اظهار می کند: جشنواره رسانه ای ابوذر بدون در نظر گرفتن جناج و حزب و با تکیه بر تفکر بسیج به دنبال ارتقای سطح رسانه ها، پیوند رسانه ها با موضوعات و چالش ها و همچنین استفاده از توانمندی های رسانه ها برای پیگیری مطالبات در استان است.

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی تأکید می کند: شناسایی رسانه های فعال، جریان سازی در خصوص عملکرد نظام اسلامی، کمک به ایجاد فضای رقابتی در میان فعالان رسانه ای و تجلیل و حمایت از خبرنگاران و رسانه های برتر از اهداف برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر در استان است.

حق دوست با اشاره به ظرفیت و پتانسیل قابل توجه رسانه ای در استان، ابراز امیدواری می کند جشنواره رسانه ای ابوذر منجر به جریان سازی و تحول محتوای رسانه ای و شناسایی افراد توانمند برای تولید محتوای گسترده برای رسانه های سراسری شود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6284 sec