شناسه خبر: 49737 منتشر شده در مورخ: 1397/4/26 ساعت: 22:32 گروه: استان ها  

جشنواره رسانه ای ابوذر نماد همگرایی فرهنگی و رسانه ای آذربایجان غربی

رییس خانه مطبوعات آذربایجان غربی گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر نماد هویت فرهنگی و رسانه ای آذربایجان غربی است از این رو باید اصحاب رسانه با حضور پر رنگ و غنی، پتانسیل و ظرفیت رسانه ای خود را به رخ جامعه رسانه ای کشور بکشند.

جشنواره رسانه ای ابوذر نماد همگرایی فرهنگی و رسانه ای آذربایجان غربی

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، یوسف پیربوداقی در نشست خبری به مناسبت تشریح روند برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان اظهار کرد: خانه مطبوعات به عنوان نماینده جامعه رسانه ای و تنها تشکل رسمی این حوزه در جهت ساماندهی فعالیت های رسانه ای با بسیج رسانه استان در برگزاری این جشنواره همکاری می کند.

وی افزود: همکاری خانه مطبوعات با سازمان بسیج رسانه استان و فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه از نقاط قوت است و با هدف رشد و تعالی رسانه ها و افکار صاحبان آن دنبال می شود و ادامه خواهد داشت.

پیربوداقی با ابراز خرسندی از تعامل و همکاری خانه مطبوعات و سازمان بسیج رسانه استان در برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر، خاطرنشان کرد:  خانه مطبوعات آذربایجان غربی از نظر همدلی و همگرایی درون صنفی جایگاه ویژه ای در استان دارد و در کشور نیز زبانزد است.

رییس خانه مطبوعات آذربایجان غربی گفت: خوشبختانه شاهد نتایج مثبت تعامل و همکاری درون صنفی در نهادهای خارج از خانه مطبوعات هستیم و افتخار می کنیم که هیئت مدیره خانه از هیچ گونه همراهی در حوزه اجتماعی و فرهنگی غافل نمی شود.

پیربوداقی تصریح کرد جشنواره رسانه ای ابوذر نماد هویت فرهنگی و رسانه ای آذربایجان غربی است از این رو باید اصحاب رسانه با حضور پر رنگ و غنی،  پتانسیل و ظرفیت رسانه ای خود را به رخ جامعه رسانه ای کشور بکشند.

وی افزود: جشنواره رسانه ای ابوذر از نظر محتوایی، فرهنگی و منطقه ای حاوی پیام همدلی، همراهی، همگرایی و همفکری برای رشد و توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان است که امیدواریم با تلاش اصحاب رسانه بتوانیم پیام رسان خوبی در سطح کشور باشیم./ز

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0653 sec