شناسه خبر: 49736 منتشر شده در مورخ: 1397/4/26 ساعت: 22:27 گروه: استان ها  

فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی منتشر شد

رییس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از انتشار فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان خبر داد.

فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی منتشر شد

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، امید سیاح امروز در نشست خبری با محوریت برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر در استان، اظهار کرد: فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان امروز پس از یک سال تلاش و بررسی ابعاد مختلف جشنواره منتشر شد.

وی افزود: نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر با محورهای "مقاومت و دفاع مقدس"، "مسائل صنفی خبرنگاران"، "بصیرت و دشمن‌شناسی"، "اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی"، "مبارزه با آسیب‌های اجتماعی"، "خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی" و "جوان و خانواده با محوریت سبک زندگی اسلامی ایرانی" در استان برگزار می شود.

دبیر علمی جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب‌های"تیتر"، "خبر"، "مصاحبه"، "عکس"، "یادداشت یا سرمقاله"، "مقاله"، "گزارش"، "مصاحبه"، "طنز و کاریکاتور"، "موشن‌گرافی" و"مستندسازی" که در بازه زمانی آبان ماه 96 تا آبانماه 97 تولید و در رسانه های مجوز دار منتشر شده است، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

سیاح اظهار کرد: متقاضیان می توانند در دو بخش و در هر بخش با ارسال حداکثر سه اثر در جشنواره شرکت کنند.

رییس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در پایان اعلام کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در سازمان بسیج رسانه و یا خانه مطبوعات استان تحویل داده و یا به آدرس اینترنتی   BASIJRASANE.WA@GMAIL.COM  ارسال کنند./ز

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0436 sec