شناسه خبر: 49720 منتشر شده در مورخ: 1397/4/23 ساعت: 09:11 گروه: خراسان رضوی  
تقدیر از برگزیدگان قرآنی «خراسان»

اختتامیه دومین جشنواره قرآنی مؤسسه فرهنگی هنری خراسان برگزار شد

اختتامیه دومین جشنواره قرآنی خانواده بزرگ مؤسسه فرهنگی هنری خراسان، در سالن همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد

اختتامیه دومین جشنواره قرآنی مؤسسه فرهنگی هنری خراسان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه خراسان رضوی، اختتامیه دومین جشنواره قرآنی خانواده بزرگ مؤسسه فرهنگی هنری خراسان، پنج شنبه گذشته در سالن همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد.

در این مراسم از برگزیدگان این جشنواره که ماه رمضان امسال برگزار شده بود، تقدیر به عمل آمد. 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان در این مراسم، با تشکر از تلاش مدیران مجموعه مؤسسه فرهنگی هنری خراسان، کانون بسیج رسانه و هیئت مذهبی این مؤسسه در برگزاری این جشنواره قرآنی، گفت: امیدوارم این گونه فعالیت‌های فرهنگی و معنوی، در دیگر رسانه‌های استان نیز برگزار شود. 
 
«عباس محمدیان» افزود: با وجود ابعاد گسترده فعالیت‌های فرهنگی در مؤسسه خراسان، این مجموعه از موضوع توجه به معنویت در خانواده‌ها هم غفلت نکرده و در این عرصه نیز همچون دیگر عرصه‌های فرهنگی و رسانه ای، پیشتاز رسانه‌های استان بوده است.
 
  رئیس بسیج رسانه استان، همچنین ابراز امیدواری کرد که برگزاری این گونه فعالیت ها، مختص به ماه مبارک رمضان نباشد و به صورت مداوم و در طول سال برگزار شود و قرآن، سرلوحه فعالیت‌های روزانه این مؤسسه باشد.
 
باید با قرآن انس بگیریم
 
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری خراسان نیز در این مراسم گفت: از جمله موارد اعجاز و ویژگی‌های قرآن، این است که در تمام سطوح قابل استفاده و بهره برداری است. دکتر «محمدسعید احدیان» افزود: نگاه کردن به صفحات قرآن، روخوانی، توجه به ترجمه و مفاهیم عمیق قرآن، حفظ قرآن و. .. برای انسان تأثیرات مثبت دارد اما ما باید وارد سطح متفاوتی از قرآن شویم و بهره خاصی از قرآن ببریم.
 
وی تأکید کرد: ما باید با قرآن انس بگیریم و وقتی در زندگی با مشکلی برخورد کردیم، پاسخ خود را از قرآن بگیریم و باور کنیم که قرآن کتاب هدایت است و راه دنیا و آخرت را به ما نشان می‌دهد. مدیرمسئول روزنامه خراسان تصریح کرد: باید در قرآن تدبر کنیم و خود را مخاطب قرآن بدانیم و حس کنیم که خداوند با ما سخن می‌گوید.
 
 
در بخش دیگری از این مراسم نیز دبیر این جشنواره، گزارشی از روند برگزاری جشنواره ارائه کرد. «محمد فرهادی» گفت: جشنواره قرآنی مؤسسه فرهنگی خراسان در بخش‌های مختلف شامل برگزاری مسابقات قرآنی، بخش ادبی و هنری و بخش تلاوت و ختم قرآن با حضور اعضای مؤسسه و خانواده‌های آنان در ماه مبارک رمضان برگزار شد.
 
در پایان این مراسم از برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره تقدیر شد.
 
منبع:خراسان
جشنواره
4
3
محمدیان
احدیان
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1414 sec