شناسه خبر: 49719 منتشر شده در مورخ: 1397/4/22 ساعت: 11:59 گروه: استان ها  
روابط عمومی بسیج رسانه فارس:

برگزاری هر چه باشکوه تر هفته خبرنگار در استان فارس

اژدری رئیس سازمان بسیج رسانه فارس ، بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسمات شاد ومفرح در این هفته تاکید واز همه ی اعضاء خواستند تا برنامه های پیشنهادی خود را ارائه نمایند.

برگزاری هر چه باشکوه تر هفته خبرنگار در استان فارس

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه فارس، چهارمین نشست هیئت اندیشه ورز سازمان ،  با حضور جمعی از  مدیران مسئول رسانه های مکتوب و خبرگزاری های  استان و همچنین نایب رییس انجمن صنفی خبرنگاران و خانه مطبوعات فارس برگزار گردید .

مصطفی اژدری رئیس سازمان بسیج رسانه فارس ، بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم شاد ومفرح در این هفته تاکید واز همه ی اعضاء خواست تا برنامه های پیشنهادی خود را ارائه نمایند.

رضا جاویدی ، رئیس هیئت اندیشه ورز استان نیز ضمن تاکید بر برگزاری برنامه های اثرگذار و ماندگار در این هفته ، از سوی سازمان بسیج رسانه استان وعده ارائه خدمات رفاهی و پیگیری مشکلات اصحاب  رسانه را بیان کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا در ایام منتهی به روز خبرنگار درجهت پیگیری مشکلات پیش روی این قشر با همراهی مدیران و سازمانهای متولی شاهد انجام اقدامات عینی و کاربردی بود.

در ادامه این نشست مدیران و خبرنگاران  به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای هرچه بهتر برگزار شدن روز برنامه های روز  خبرنگار پرداختند.

6
5
1
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6299 sec