شناسه خبر: 49694 منتشر شده در مورخ: 1397/4/12 ساعت: 11:10 گروه: استان ها  
فرمانده سپاه کربلا استان مازندران:

سپاه کربلا تاکنون 43 واحد مسکونی را به آسیب دیدگان تحویل داده است

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با بیان اینکه سپاه مازندران همچون سایر سپاه های استانی به منظور امداد رسانی در مناطق زلزله زده حضور یافت، گفت: سپاه کربلا مازندران بیش از دوماه در خدمت آسیب دیدگان و رفع نیازهای آنها بود و ساخت 50 واحد مسکونی را در 17 روستای مناطق زلزله زده بر عهده گرفته است.

سپاه کربلا تاکنون 43 واحد مسکونی را به آسیب دیدگان تحویل داده است

 به گزارش خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، سردار پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در مراسم افتتاح 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی مناطق زلزله زده، اظهارداشت:  سپاه کربلا استان مازندران به منظور خدمت رسانی به آسیب دیدگان پزشکان داوطلب، دامپزشک و ... را به مناطق زلزله زده اعزام کرد که در روزهای ابتدایی از وقوع زمین لرزه در روستاهای ثلاث باباجانی حضور یافتیم و سپس با حضور در دیگر مناطق اقدام به خدمات رسانی کردیم که توزیع خدمات به خوبی انجام شد.

 

وی در ادامه افزود: ما ساخت و تکمیل 50 واحد مسکونی را در 17 روستای مناطق زلزله زده بر عهده گرفتیم که اکنون 43 واحد آن تحویل داده شده و هفت واحد دیگر در فاصله زمانی دیگر تحویل داده می شود.

 

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران گفت: ساخت این واحدهای مسکونی را با نام شهید "روح الله سلطانی" شروع کردیم و همچنین با مدیریت امام جمعه شهرستان بابل از محل کمک های خیران نیز برای ساخت واحدهای مسکونی استفاده شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: در ساخت و تکمیل این واحدهای مسکونی امام جمعه بابل حضور داشته و همچنین 75 گروه جهادی نیز جهت اقدامات جهادی حضور داشته که هر کدام بمدت ده روز در منطقه بوده اندو در مجموع 15 هزار نفر روز در منطقه مشغول ارائه خدمت جهادی به زلزله زدگان شدند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.2483 sec