شناسه خبر: 49693 منتشر شده در مورخ: 1397/4/12 ساعت: 10:39 گروه: استان ها  
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:

نیروهای مسلح کار قابل قبولی در امداد ونجات زلزله زدگان انجام دادند

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به افتتاح 200 واحد مسکونی مددجویان بهزسیتی در مناطق زلزله زده، گفت: 12 سپاه استانی به منظور ساخت و ساز و رفع نیازهای آسیب دیدگان در مناطق زلزله زده فعالیت می کنند که مابقی سپاه های استانی پشتوانه مالی و حمایتی را بر عهده دارند.

نیروهای مسلح کار قابل قبولی در امداد ونجات زلزله زدگان انجام دادند

به گزارش  خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، سردار پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در مراسم 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی مناطق زلزله زده با حضور فرماندهان سپاه و بسیج، اظهار داشت: زمین لرزه ای که در استان اتفاق افتاد غم بزرگی برای همگان بود اما بسترهای زیبا و ارزشمندی که در این خطه توسط ملت صورت گرفت که یکپارچگی و وحدت عموم مردم را نشان داد.

 

وی گفت: همه ی مردم برای کاستن از درد و رنج مردم آسیب دیده تلاش کردند و حضور پر برکت مقام معظم رهبری در منطقه بسیاری از رنج ها و آلام مردم را کاهش داد و باعث تلاش بیشتر مسوولان برای خدمت رسانی  شد.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه حضور پر برکت مقام معظم در منطقه باعث خیرات و اثرات بسیاری شد، افزود: نیروهای مسلح از سپاه و ارتش کار قابل قبولی را در امداد و نجات انجام دادند و 32 سپاه استانی در امداد و نجات، اسکان موقت و امروز نیز در اسکان دائم اقدامات موثری را انجام دادند.

 

سردار ریحانی خاطر نشان کرد: با هماهنگی بسیج سازندگی و همکاری بهزیستی ساخت مسکن برای مددجویان صورت گرفت و  در فاز اول 200 واحد مسکونی تکمیل و تحویل مددجویان شد.

 

وی با بیان اینکه ما با هماهنگی می توانیم بر برخی از مشکلات که توسط استکبار جهانی رقم خورده است پیروز شویم که امروز با همدلی ملت، دولت و سایر مسوولان شاهد پیروزی و قدرت در نظام جمهوری اسلامی هستیم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0803 sec