شناسه خبر: 49692 منتشر شده در مورخ: 1397/4/12 ساعت: 10:08 گروه: کرمانشاه  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور:

امدادرسانی مردم در مناطق زلزله زده وحدت و همدلی ملت ایران را نشان داد / افتتاح 200واحد مسکونی مددجویان بهزیستی

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: تفاهم نامه ای با سازمان بهزیستی مبنی بر ساخت 809 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده منعقد شده است که در فاز اول 314 واحدمسکونی برای مددجویان بهزیستی ساخته شود که اکنون 200 واحد آن تکمیل و تحویل صاحبان خانه شده است.

امدادرسانی مردم در مناطق زلزله زده وحدت و همدلی ملت ایران را نشان داد / افتتاح 200واحد مسکونی مددجویان بهزیستی

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، سردار پاسدار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در مراسم افتتاحیه 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در مناطق زلزله زده که با حضور فرماندهان سپاه، بسیج و جمعی از مسوولان برگزار شد، اظهار داشت: در فاز اول  314 واحد مسکونی ساخته می شود که 200 تکمیل و تحویل صاحبان خانه شده است.

 

وی با بیان اینکه ما باید شکر گزار کمک های مردم و خیران در در مناطق زلزله زده باشیم، گفت: زلزله عظمت ملت ایران را در انجام کارهای سخت نشان داد.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه افزود: امدادرسانی مردم  به زلزله زدگان وحدت و همدلی ملت ایران را نشان داد که این وحدت و یکپارچگی در شرایطی که دشمن فشار می آورد در تمام زمینه ها لازم است.

 

سردار غلامی گفت: مسوولان سازمان بهزیستی و بنیاد مسکن در ساخت و تکمیل این واحدهای مسکونی با ما همکاری بسیاری داشتند و خدمت به مددجویان بهزیستی برای ما باارزش است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0391 sec