شناسه خبر: 49680 منتشر شده در مورخ: 1397/4/9 ساعت: 13:21 گروه: استان ها  
به مناسبت افتتاح 200واحد مسکونی در مناطق زلزله زده؛

جلسه هماهنگی بسیج سازندگی با سازمان بهزیستی برگزار شد

معاون فرهنگی سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به افتتاح 200 واحد مسکونی که توسط سازمان بسیج سازندگی کشور و در همکاری با سازمان بهزیستی در مناطق زلزله زده تکمیل و ساخته شده است، گفت: هدف از افتتاح این واحدها هم افزایی بین دستگاه های دولتی با بسیج و سپاه می باشد که با نگاه فراجناحی در سطح استانی انجام گرفته و این همکاری نیز می تواند در سطح ملی نیز انجام شود.

جلسه هماهنگی بسیج سازندگی با سازمان بهزیستی برگزار شد

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، "ماندانا مالمیر " معاون مشارکت اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه در جلسه ای که با حضور  معاون فرهنگی سازمان بسیج سازندگی کشور، جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، ، کارشناس روابط عمومی و فرهنگی سازمان بسیج سازندگی استان برگزارشد، اظهار داشت: سازمان بهزیستی با وقوع زلزله هفت و سه دهم ریشتری سال گذشته در غرب استان و در زمان بحران  اقدام به کمک رسانی به زنان سرپرست خانواده دارای معلول و هدف بهزیستی کرد.

 

معاون مشارکت اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: 2 هزارو 100 واحد تخریبی خانواده های تحت پوشش این سازمان تکمیل و ساخته می شود که در فاز اول 230 واحد و در فاز دوم 200 واحد با تسهیلات بنیاد مسکن، اداره بهزیستی، دولت و همکاری بسیج سازندگی تکمیل شده است.

 

 

مالمیر در ادامه با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی با سعه صدر و عمل جهادی در راستای امدادرسانی به زلزله زدگان اقدامات موثری را انجام داده است،تصریح کرد: بسیج سازندگی بصورت جهادی و با همدلی با کمترین توقع و بدون بوروکراسی اداری وارد عرصه خدمت رسانی به آسیب دیدگان شد.

 

 

سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه طی تفاهم نامه ای با سازمان بسیج سازندگی استان، اعزام خبرنگاران و عکاسان خبری رسانه های مختلف را جهت پوشش خبری افتتاح 200واحد مسکونی درمناطق زلزله زده برعهده دارد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6201 sec