شناسه خبر: 49679 منتشر شده در مورخ: 1397/4/9 ساعت: 12:33 گروه: خراسان رضوی  

بازدید شورای عالی بسیج رسانه شمال شرق خراسان رضوی از شهرستان باخرز

شورای عالی بسیج رسانه شمال شرق خراسان رضوی با مسئولین شهرستان باخرز دیدار وگفتگو کردند.

بازدید شورای عالی بسیج رسانه شمال شرق خراسان رضوی از شهرستان باخرز


به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، پنجشنبه شهرستان باخرز میزبان خبرنگاران بسیج رسانه شهرستان تربت جام بود.

در این دیدار خبرنگاران فعال کانون بسیج رسانه شهرستان تربت جام و اعضای شورای عالی بسیج رسانه شمال شرق خراسان رضوی دیداری با حجت الاسلام امجدی زاده، امام جمعه شهرستان، رئیس دادگستری و قضات این شهرستان داشتند و گفتمانی در راستای هم افزایی و همکاری مجموعه خبرنگاران تربت جام با شهرستان باخرز صورت گرفت.


سپس خبرنگاران تربت جام دیداری با شریفی نسب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باخرز داشتند که در این دیدار ضمن سخنانی در خصوص همکاری متقابل به راهکارها و پیشنهادات در خصوص ارتقاع سطح رسانه ای شهرستان باخرز گفتگو شد.


دیدار و گفتگو با سرهنگ پاسدار اسماعیل جامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه باخرز آخرین جلسه کاری این دیدارها بود که با بررسی مشکلات و کمبودهای رسانه ای شهرستان باخرز و راهکارهای تقویت بسیج رسانه و همکاری متقابل موضوعاتی بود که مورد بررسی قرار گرفت.


حضور خبرنگاران در مراسم گرامیداشت شهدای هفت تیر در مسجد چامع باخرز ،بازدید میدانی خبرنگاران از مصلا و مسجد جامع نیمه تمام این شهرستان و گفتگو با مردم و هیئت امنا و نیز امام جمعه شهرستان در خصوص مشکلات موجود و نیز بازدید از منطقه تفریحی آبشار ارزنه و ظرفیت های گردشگری شهرستان باخرز از دیگر برنامه های این سفر یک روزه خبرنگاران بود.


گفتنی است که سینا بقایی ( مدیرکانون بسیج رسانه ) ابوذر رحمانی ( نیروی انسانی کانون و خبرنگار فارس) علی نوروزی ( خبرنگار قدس آنلاین و قدس) ، محمد طالبی( خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان و تصویر بردار صدا و سیما) فرزاد رشتی ( خبرنگار روزنامه همشهری ) ، علیرضا فیروی ( خبرنگار نوید خراسان و خبرگزاری برنا) مرتضی انتظاری ( خبرنگار جام روز ، راه دانا، صبح توس) خبرنگارنی بودند که در این بازدید حضور داشتند.

انتهای پیام/

باخزر
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6992 sec