شناسه خبر: 49621 منتشر شده در مورخ: 1397/3/24 ساعت: 10:44 گروه: کرمانشاه  
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

امواج معنوی فرهنگی رضوی، باعث خنثی سازی توطئه های فرهنگی دشمن می شود

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با اشاره به راه اندازی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: امواج معنوی فرهنگی رضوی معجزه گونه با بسیج قلوب پاک آحاد جامعه آنها را روز به روز به همدیگر نزدیک کرد و باعث خنثی سازی توطئه های فرهنگی دشمن و مقابله با جنگ نرم و دسیسه های دشمنان می شود.

امواج معنوی فرهنگی رضوی، باعث خنثی سازی توطئه های فرهنگی دشمن می شود

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در مراسم معنوی سفره افطاری رمضان که با حضور جمعی از مسوولان استانی، فعالان فرهنگی، نخبگان و خادمیاران رضوی در مجتمع فرهنگی بعثت برگزار شد ضمن آرزوی قبولی طاعت و عبادت روزه داران؛ اظهار داشت: با ابلاغ منشور جهادی مقام معظم رهبری به تولیت آستان قدس رضوی از ظرفیت عظیم فرهنگی معنوی آستان قدس رضوی رمز گشایی شد و این ذخیره عظیم الهی به ظرفیت فرهنگی ایران اسلامی اضافه و پشتوانه، پیوست استواری برای غنای مولفه های فرهنگی کشور شد.

 

 

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با اشاره به حضور چشمگیر و پر شور مشتاقان خدمت در آستان مقدس امام رضا(ع)، افزود: تلاش فراوان خادمیاران ما را در رفع مشکلات مردم به ویژه محرومان مصمم تر کرده است و باعث نفوذ فرهنگ مهرورزی رضوی در عمق جامعه شده است.

 

 

همچنین در ادامه این مراسم علی یوسفی راد مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: منشور جهادی رهبر معظم انقلاب و تشکیل آستان قدس رضوی در استان ها در این مدت کوتاه بسیار با برکت بوده و اقدامات جهادی برجسته  و فعالیت های خادمیاران رضوی در راستای خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان قابل قدردانی است.

 

 

یوسفی راد در پایان خاطر نشان کرد: وجود مقدس بارگاه منور امام رضا(ع) برای ایران اسلامی و تمامی مسلمانان جهان یک ذخیره ارزشمند الهی بی نظیر و گرانبها است.

بسیج
بسیج
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0742 sec